Son Yaşanılanlardan Sonra Seren Serengil Instagram’da Terör Estirdi: “Ar Damarı Çatlamış Allah’ın Cezaları!”

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Son Yaşanılanlardan Sonra Seren Serengil Instagram’da Terör Estirdi: “Ar Damarı Çatlamış Allah’ın Cezaları!”

Son olarak hastanelik olan Seren Serengil, bugün yine Instagram hesabında terör estirdi! Paylaştığı bir fotoğrafın altında “sevgili” aradığını beyan eden bir kadın kullanıcısına söylediği sözlerle ortalığı birbirine kattı.

Hastanelik Oldu!

Bildiğiniz gibi son zamanlarda yoğun çalışma temposuna dayanamayan Seren Serengil, “Dumping Sendromu”nundan sonra bir de safra kesesi ve böbreklerinde yaşadığı sorunla hastanelik oldu. Ancak Seren Serengil’in hastalığı, Söylemezsem Olmaz’a Deniz Akkaya’nın gelmesine kadar sürdü! Çok acı çektiği için hastanelik olan Seren Serengil, o gün programa gelemedi.

blank

Onun yerine ise sözleriyle olay yaratan Deniz Akkaya, Söylemezsem Olmaz koltuğundaydı! Her seferinde Söylemezsem Olmaz programının kendisi olmadan devam edemeyeceğini ifade eden Seren Serengil; hasta yatağında, programın kendisi olmadan da gayet güzel ilerlediğini görünce etekleri tutuştu! Özellikle de sosyal medya kullanıcıları; Deniz Akkaya’nın yorumlarını ve konuşmalarını Seren Serengil’den daha fazla beğenince ortalık karıştı.

blank

Seren’i Çıldırttılar!

Birçok kişi Seren Serengil’in yerine Deniz Akkaya’nın gelmesi gerektiğini savunmaya başladı. Bu duruma sessiz kalamayan Seren Serengil, ameliyatını erteletti ve hasta yatağından kalkıp ertesi gün programa geldi! Hatta aynı gün içinde Instagram’dan gönderi paylaşan güzel yorumcumuz, telefonuyla vasiyetini çektiğini şu sözlerle duyurdu; “Noynoy ve Tokyo bensiz nasıl yaşar? Onlara kim bakar? Benim gibi gözünden kim sakınır? Kim kendinden önce onları düşünür? Olamayacağını biliyorum ya, ondan korkuyorum bana bir şey olmasından.. Bu sabah; “Su içmeliyim, su içmeliyim, su içmeliyim” telkininde bulundum.. Yine kendim için değil onlardan ayrılmamak için.. Dün vasiyet videosu çektim telefonumda.. Olur da aniden bir şey olur diye.. Hayat bu..”

blank

Ancak Seren Serengil’in Instagram’la imtihanı devam ediyor. Paylaştığı gönderinin altında kendisine “sevgili” arayan bir takipçisine çatan güzel yorumcu; “Sana bir patlarım şimdi görürsün erkeği! İyice ar damarınız çatladı hepinizin ha. Git başka yerde ara burada erkek yok. Senin gibi kadınlara da yer yok hadi Allah’ın cezaları!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz