Şoplara Fısıldayan Kadın Seren Serengil’in Gazabından Maldivlerdeki Palmiyeler de Nasibini Aldı: Dozu Kaçırdı!

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2021

Şoplara Fısıldayan Kadın Seren Serengil’in Gazabından Maldivlerdeki Palmiyeler de Nasibini Aldı: Dozu Kaçırdı!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcusu Seren Serengil bugünlerde yeni ayakkabı ve mayo markaları için Maldivler’de! Hem tatil yapan hem de çekimlerine devam eden güzel yorumcumuz bildiğiniz gibi şopsuz ya da faceappsiz Instagram’a fotoğraf yüklemiyor. Ancak Maldivler’de şopun dozunu kaçıran Seren Serengil palmiyeleri tövbe estağfurullah stilinde yamultunca sosyal medya kullanıcılarının diline düşmekten kurtulamadı.

Seren Serengil

46 Kiloya Düştü!

Seren Serengil, ikinci kere zayıflama ameliyatı olmak için hastaneye yattığından beri hastaneden ayağını çıkaramıyor! 15-20 kilo fazlası için sağlığını tehlikeye atan güzel yorumcumuz kilo vermesini durduramayınca; 46 kiloya kadar düştü ve vücudunda 4 kilo yağ kaldığını Instagram’dan duyurdu. Geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşan ve hastanelik olan Seren Serengil; program yapımcısından izin isteyerek kendini doğanın huzurlu kollarına bırakmıştı.

Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma

Sapanca, Bodrum ve Fethiye gibi yerlerde konaklayan Seren Serengil; ameliyat olmaya hazır olmadığı için “Geri Dönüşüm” ameliyatını olamadığını ve doğal yollarla tedavi olmak zorunda olduğunu söylemişti. Bir haftalık doğa tedavisinin ardından Söylemezsem Olmaz programının kaotik ortamına geri dönen güzel yorumcumuz bugünlerde yine programdan ayrıldı. Ancak bu defa hastalık yüzünden değil!

Seren Serengil

Seren Serengil’in Şop Macerası!

Kısa süre içinde kendine ait havyarlı şampuan ve yaşlandırma karşıtı krem çıkartan Seren Serengil’e bunlar yetmemiş olacak ki; kozmetik sektöründen moda sektörüne hızlı bir giriş yaptı! Aynı anda hem ayakkabı hem de mayo çıkartmayı hedefleyen Seren Serengil kısa süre içinde ürünlerini yaptırdı bile. Mayıs sonunda satışa çıkan ürünlerin çekimleri ise yine bizzat Seren Serengil tarafından yapılacak.

Ayakkabı ve mayo çekimleri için, son dönemin popüler tatil yerlerinden Maldivler’i tercih eden Seren Serengil; hem ekibi ve sevgilisi Tohma ile tatil yapıyor hem de ürünlerinin çekimlerini tamamlamaya çalışıyor. Çekimler esnasında Instagram hesabından fotoğraf paylaşan Seren Serengil; kendisi çok zayıfladığı için mayoların üstünde güzel durmadığını ama kişilere çok daha yakışacağını söyledi. Ancak dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden Seren Serengil’in popo kısmına şop yaptığı kaçmadı! Bu hikayede yanan palmiyeler oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz