Sosyal Medya Yıkıldı! Seren Serengil ve Arto’nun Olay Düeti Kulaklarınızın Pasını Silecek

Beyza S.

Haberler

15 Mayıs 2021

Sosyal Medya Yıkıldı! Seren Serengil ve Arto’nun Olay Düeti Kulaklarınızın Pasını Silecek

Söylemezsem Olmaz’ın Bayram Özel bölümünde bir ilk yaşandı. Programın sevilen sunucuları Seren Serengil ve Arto mikrofonu kaptı. İkilinin düeti sosyal medyada olay oldu.

söylemezsem olmaz-seren serengil-arto

Beyaz Tv’nin popüler programı Söylemezsem Olmaz en çok izlenen magazin programlarından biri. Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto’nun sunuculuğunu üstlendiği fenomen program bayrama özel konuklarıyla ekranları şenlendirdi. Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından olan Rubato’nun konuk olduğu bölümde adeta müzik şöleni yaşandı. Programın ilerleyen saatlerinde gelen düet ise herkesi çok şaşırttı.

“Anlamazdım” Düeti

Rubato’nun konuk olduğu bayrama özel bölümde hem müzik dünyasının nabzı tutuldu hem de en güzel şarkılar Rubato’dan dinlendi. Rubato’nun yeniden yorumladığı Kum Gibi, Babuba, Bütün Dünya Buna İnansa gibi şarkılarla bayramı neşelendiren programa damgasını vuran olay ise Arto ve Seren Serengil’in düeti oldu. Ünlü ikili usta müzisyen Ayla Dikmen’in Anlamazdım şarkısını seslendirdi. Bu düet kısa sürede sosyal medyanın gündemine adeta bomba gibi düştü.

Popbizde gibi Instagram’ın en ünlü magazin sayfaları bu düete yer verdi. Sosyal medya halkı ise eleştirilerini iletmekten çekinmedi.

Son Paylaşımı Herkesi Korkutmuştu

söylemezsem olmaz-seren serengil-arto

Bildiğiniz gibi ünlü sunucu Seren Serengil’in bir süredir sağlık sorunlarıyla başı dertte. 2016 yılında mide ameliyatı sonrası çok hızlı bir şekilde kilo veren ünlü yıldız hayranlarını çok korkutmuştu. Dumping Sendromuna yakalanan Seren Serengil’in bir deri bir kemik kaldığı sosyal medya paylaşımları olay olmuştu. “Ameliyat olmasaydım yaza çıkmazdım” diyerek hepimizi çok korkutan ünlü yıldız, en son photoshop yaptığı iddiasıyla sosyal medyanın diline düştü. Ünlü isme “Bir de kalça protezi yaptırdı diyorlar doğru mu? Çok zayıfladığın için dümdüz olmuş diye duydum” gibi yorumlar yapıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz