Söylemezsem Olmaz Canlı Yayınında Fenalaşan Seren Serengil’den İlk Açıklama Geldi: “İyi Olmak Zorundayım!”

Aleyna

Haberler

3 Nisan 2021

Söylemezsem Olmaz Canlı Yayınında Fenalaşan Seren Serengil’den İlk Açıklama Geldi: “İyi Olmak Zorundayım!”

Beyaz TV’nin gıybetör magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın sivri dilli ve kaotik yorumcusu Seren Serengil; Perşembe günü Söylemezsem Olmaz’ın reklam arasında fenalaşınca hastaneye götürüldü! Canlı yayına iki kişi devam etmek zorunda kalan Arto ve Bircan Bali; anlaşılan bir süre daha Seren Serengil olmadan programı idare edecekler.

Seren Serengil

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, hızlı kilo vermek için ikinci kez bıçak altına yattı. Yaşar İpek ile olaylı ayrılığından sonra hem karnındaki çocuğunu kaybeden hem de birçok sansasyonla başa çıkmak zorunda kalan Seren Serengil, bu süre zarfında kilo alınca; ekranda daha güzel gözükmek için ikinci kez zayıflama ameliyatı oldu.

Seren Serengil

Canlı Yayında Fenalaştı!

İstediği gibi kısa sürede hızla kilo veren güzel yorumcu; belli bir süreden sonra kilo vermesini durduramayınca olanlar oldu! İsteği dışında kilo vermeye devam eden Seren Serengil, geçtiğimiz aylarda 46 kiloya kadar düştüğünü ve eğer ameliyat olmazsa yaza çıkamayacağını hem Söylemezsem Olmaz canlı yayınında hem de Instagram hesabında sevenleriyle paylaştı.

Seren Serengil

Fakat gördüğü tedavilerden sonra kilo almaya başlayan Seren Serengil, 49 kiloya kadar çıkmıştı. Hatta kilo aldığı haberini de Instagram hesabında takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Ancak tekrardan “Dumping Sendromu”na yakalanan Seren Serengil; geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşınca apar topar hastaneye götürüldü ve tedavi altına alındı.

Seren Serengil’den İlk Açıklama Geldi!

Seren Serengil açıklama

İki gündür Seren Serengil olmadan programa devam eden Arto ve Bircan Bali; bir süre daha Sero olmadan programı ilerletmek zorunda kalacak gibi duruyor! Bugün ilk defa Instagram’dan açıklama yapan Seren Serengil, henüz tanı konulmadığını ve şimdilik sadece vücuduna yükleme yapıldığını ifade etti; “Canım sevdiklerim, merak edenlerim; şükür evime geldim. Çocuklardan ayrı duramadığım için değerli sağlık çalışanlarımız evde tedaviye devam edecek. Tanı Pazartesi ve Salı günü konulacak ve esas tedavi bundan sonraki süreçte başlayacak. Şu anki sadece vücut direncimi geri kazanabilmem için yükleme yapılıyor. Bütün mesajlarınızı ve aramalarınızı ilettiler. Ben iyi olacağım, iyi olmak zorundayım. Çocuklarım var, beni seven çok büyük bir ailem yani siz varsınız.”

Seren Serengil’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Fakat bu açıklamayı biraz daha normal bir yazıyla yapsaydı daha iyi olmaz mıydı? Okuyana kadar canım çıktı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz