Söylemezsem Olmaz Canlı Yayınında Şoke Eden Anlar: İbrahim Tatlıses Seren Serengil İçin Öyle Şeyler Söyledi ki…

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz Canlı Yayınında Şoke Eden Anlar: İbrahim Tatlıses Seren Serengil İçin Öyle Şeyler Söyledi ki…

Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında dün oldukça ilginç anlar yaşandı. İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses, Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına katıldı ve geçmişte bir dönem küs olduğu Seren Serengil hakkında söyledikleriyle herkesi oldukça şaşırttı.

Söylemezsem Olmaz’ın Kaotik Masası!

Bildiğiniz gibi Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil’in oturduğu Söylemezsem Olmaz masası, tek başına ülkenin kaos rezervinin %85’ini sağlıyor! Her gün birbirinden farklı konular ve kişiler hakkında yorumlar yapmayı ihmal etmeyen yorumcularımız gıybet yapabilmek uğruna; mahkemelik olmayı bile göze alıyor.

blank

Hatta geçtiğimiz yıllarda Seren Serengil, Gülben Ergen hakkında konuşmak için birkaç günlüğüne hapise girmeyi bile göze almıştı. Ee bizler boşuna Seren Serengil için “Magazin Kraliçesi” demiyoruz! Güzel yorumcumuz için gıybet sadece iş ya da hobi değil, resmen bir yaşam kaynağı! Dün ise Söylemezsem Olmaz’ın oldukça kallavi bir konuğu vardı: İbrahim Tatlıses!

blank

İbrahim Tatlıses’ten Seren Serengil’e Övgü Dolu Sözler

10 yıl önce uğradığı silahlı saldırıdan sonra uzun zaman tedavi gören İbrahim Tatlıses eski sağlığına kavuşamasa da; İbo Show programıyla yeniden hayatımıza girmeyi başardı. Her Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show eski günlerindeki popülerliğine sahip olmasa da; reyting sıralamasında yapımcıların ve İbrahim Tatlıses’in yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına katılan İbrahim Tatlıses; Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil ile güzel bir sohbet gerçekleştirdi. Hatta ara sıra Seren Serengil’i de övmeyi ihmal etmedi. Geçtiğimiz yıllarda Seren Serengil ile kavgalı olan İbrahim Tatlıses’in, güzel yorumcumuzu övmeye doyamaması da herkesi oldukça şaşırttı. İbrahim Tatlıses, Seren Serengil’i çok çok seviyormuş! Bu kulaklar daha neler duyacak acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz