Söylemezsem Olmaz Kulisinde Olay Var! Seren Serengil ve Bircan Bali Ünlü İsimlere Meydan Okudu

Dilek Yeğin

Haberler

26 Şubat 2021

Söylemezsem Olmaz Kulisinde Olay Var! Seren Serengil ve Bircan Bali Ünlü İsimlere Meydan Okudu

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucuları Bircan Bali ve Seren Serengil, filtresiz paylaşımlarla herkese meydan okudu.

Bircan Bali Arto Seren Serengil

Beyaz TV’de hafta içi her gün yayınlanan magazin programı “Söylemezsem Olmaz” çok seviliyor. Programın bu kadar çok ilgi görmesinin en önemli sebebi ise sunucular! Sunucuları zaman zaman değişen programı bu sezon Bircan Bali, Arto ve Seren Serengil sunuyor. Gördüğünüz gibi her biri magazin, polemik ve skandalın hakkını verebilecek kapasitede sunucular.

Seren Serengil Bircan Bali Arto

Programda bahsettikleri olaylardan çok, onların olayları yorumlama şekilleri olay yaratıyor. Bazen de kendi aralarında yaşadıkları anlaşmazlıklarla diğer magazin programlarına malzeme oluyorlar!

Birbirlerini Takip Etmiyorlardı

Seren Serengil Arto Bircan Bali

Program sunucuları arasındaki gerginliğin öznesi genelde Seren Serengil! Neredeyse bütün anlaşmazlık dedikoduları ya Arto ve Seren Serengil ya da Bircan Bali ve Seren Serengil arasında çıkıyor.

Seren Serengil Arto Bircan Bali

Örneğin, birkaç ay önce Bircan Bali ve Seren Serengil, Instagram’da birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı. Hatta Seren Serengil, programla ilgili fotoğraflardan Bircan Bali’yi kesmişti! Aralarındaki sorunları çözen ikili, sonrasında daha “dikkatli” hareket ettiler.

Sunucuların zaman zaman programda birbirlerine karşı tavırları ve mimikleri aradaki gerginliği ele veriyor. Seren Serengil’in yaşadıkları bazı anlaşmazlıkları programda anlattığı bile oluyor!

Ama bu anlaşmazlıkların hiçbiri uzun sürmüyor ya da işlerini yapmalarını engellemiyor. Kimi zaman zıtlaşan sunucular kimi zaman da birbirlerini sosyal medyadan destekliyor. Bu dayanışmanın bir örneğini de bugünkü programdan önce Bircan Bali ve Seren Serengil’den gördük!

“Kulisime bir star geldi”

Bircan Bali

Bircan Bali, “Söylemezsem Olmaz” kulisinden program partneri Seren Serengil’le bir video paylaştı ve onu övmeye doyamadı: “Kulisime bir star geldi, bir ışık damlası, bir bal damlası. Bu kadar güzel olamazsın!

Bugün programı Arto olmadan sunacaklarını söyleyen Seren Serengil, programı aynı zamanda “efektsiz ve filtresiz” sunduklarını da ekleyerek bazı ünlü isimlere gönderme yaptı. Programda herkesi eleştiren ikili, “filtresizlikten” pırıl pırıl parlayan halleriyle kuliste de ısınma turu yapmış oldu. Sadece “O kendini biliyor” demeleri eksik resmen!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz