Söylemezsem Olmaz Masasında Kriz! Seren Serengil ve Arto Küplere Bindi: Reklam Verenlerin Yüzüne Tükürdü!

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz Masasında Kriz! Seren Serengil ve Arto Küplere Bindi: Reklam Verenlerin Yüzüne Tükürdü!

Beyaz TV’nin magazin programı Söylemezsem Olmaz’da bugün yine bir Aygün Aydın krizi yaşandı! Geçtiğimiz haftadan beri Aygün Aydın’ın açıklamaları magazin gündeminde bomba etkisi yaratırken; Instagram güzeline reklam veren şirketler Arto ve Seren Serengil’i gazabına uğradı! Özellikle Arto hıncını alamadı.

Söylemezsem Olmaz

Aygün Aydın’ın adı Sabancı ailesinin çapkın üyesi Hakan Sabancı’yla anılmaya başladığından beri magazin gündeminde sular durulmuyor. Instagram güzelimiz, Hakan Sabancı’nın dikkatini çekmek için farklı farklı uğraşlar verirken; playboyumuzun başka kadınları likelaması Aygün Aydın’ın zoruna gidince film koptu!

Aygün Aydın

Aygün Aydın’ın Olayı Bitmiyor!

Önce Hakan Sabancı’yla mesajlarını ifşa eden Aygün Aydın, sosyal medyadan linçlenince Instagram’dan “Hakan beni yatağa atmaya çalıştı, ben Hakan’ın Sabancı olduğunu bile bilmiyordum. Hakan’ı Türkiye’deki %90 kadın istiyor!” gibi açıklamalar yapınca daha da linçlenmeye başlayan Aygün Aydın; bu linci lehine çevirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Hakan Sabancı’ya atıf yapmaya devam eden güzelimiz; Hakan’dan istediği ilgiyi alamayınca bu defa gözünü Söylemezsem Olmaz masasına çevirdi.

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

“Reklamın iyisi kötüsü olmaz” mottosuyla hareket eden Aygün Aydın; Arto ve Seren Serengil için ağır ithamlarda hatta hakaretlerde bulununca Söylemezsem Olmaz’ın diline düşmekten kurtulamadı. Aslında Aygün Aydın kayaya çarptı desek daha doğru olur! Çünkü Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına katılan bir kadın, eski sevgilisinin 3000 TL karşılığında Aygün Aydın’la birlikte olduğunu iddia edince işler değişti.

Hakan Sabancı ve Aygün Aydın

Arto ve Seren Serengil Küplere Bindi!

Üstü kapalı olarak Aygün Aydın’a eskort yakıştırması yapan Söylemezsem Olmaz yorumcularına sinirlenen Aygün Aydın, Instagram’da ağlayarak isyanını küfürlerle dile getirdi; “Siz Türk toplumu olarak insanların mutluluklarını kıskanan ş*refsiz bir milletsiniz. Nefret ediyorum sizden vatandaşlığından mümkün olduğu en kısa sürede çıkacağım. Allah hepinizin belasını versin. Ben yıldım. Siz Müslüman olarak geçiniyorsunuz ama hiçbir kuralını uygulamıyorsunuz. Bu kadar iki yüzlü bir millet olamaz. O kadar ödleksiniz ki. Pisliğinizde boğulun. Her şeyin sebebi Hakan’la çıkmış olmam ya alın o ga….tı istediğinizi yapın. Ondan ne adam olur ne baba olur, alın başınıza çalın. Sosyeteymiş a….k…..ço…..”

Ancak Aygün Aydın’ın bu küfürlerinden sonra Söylemezsem Olmaz masası küplere bindi! Özellikle de Arto, Aygün Aydın’la işbirliği yapan marka ve şirketlerin yüzüne tükürdü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz