Söylemezsem Olmaz Masasında Şok Kavga! Arto ve Seren Serengil Birbirine Girince Ortalık Karıştı: Stüdyoyu Terk Etti!

Aleyna

Haberler

20 Mart 2021

Söylemezsem Olmaz Masasında Şok Kavga! Arto ve Seren Serengil Birbirine Girince Ortalık Karıştı: Stüdyoyu Terk Etti!

Söylemezsem Olmaz programında yine kavga çıktı! Çok yakın arkadaş olarak kankagiller Seren Serengil ve şarkıcı Arto bir konuda fikir ayrılığına düşünce; güzel yorumcu Seren Serengil, stüdyoyu terk etti!

Söylemezsem Olmaz

Arto ve Seren Serengil’in Kankitoluğu

Seren Serengil ve Arto’nun yakın arkadaş olduğunu bilmeyen yoktur! Uzun zamandır yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen kankalarımız, program dışında da beraber tatillere, alışverişlere ya da mekanlara gitmeyi oldukça seviyor. Seren Serengil’in Ağustos ayında nikah masasına oturacağı Mustafa Rahman Tohma’yla da yakın arkadaş olan Arto, Instagram hesabından hem Seren Serengil’i hem de Mustafa Rahman Tohma’yı övmeyi ihmal etmiyor.

Söylemezsem Olmaz

Bu kadar yakın arkadaş olan ikili zaman zaman fikir ayrılığına da düşebiliyor elbette. Zaten ünlüler camiasının %96’sıyla husumeti olan Seren Serengil’in herhangi biriyle tartışma yaşamadan hayatını devam ettirmesi pek mümkün değil! Geçtiğimiz zamanlarda da sık sık tartışan kankalarımız, bu sefer birbirlerine fena girdi! Hatta Seren Serengil stüdyoyu terk etti.

Arto ve Seren Serengil

Tartışmanın konusu ise Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç hakkında ortaya atılan aşk iddialarıydı. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ve Berrak Tüzünataç hakkında sevgili oldukları iddia edilmişti. Bu iddianın ardından bir kafede samimi görüntüleri ifşa olan ikilinin ilişki yaşadıklarından oldukça eminiz!

Arto ve Seren Serengil

Seren Serengil Stüdyoyu Terk Etti!

Fakat Uraz Kaygılaroğlu’nun, Berrak Tüzünataç’ın eski sevgilisi Ali Yörenç ile bir dönem yakın arkadaş olduğu ortaya çıkınca ortalık karıştı. Tabii bu karışıklık Söylemezsem Olmaz programına da yansıdı. Arto bu olayın olabileceğini savunurken, Seren Serengil böyle bir olaya kesinlikle karşı çıktı. Hatta o kadar sinirlendi ki, Arto’ya tepkisini belli etmek için stüdyoyu terk etti!

Arto’nun “Bence çok güzel, bir insan arkadaşının arkadaşıyla çıkabilir. Çünkü onu tanımış oluyor. Yani böyle bir sürü ilişki var!” çıkışının ardından Seren Serengil; “Saçmalama Allah aşkına, sen iyice saçmaladın. Ben gidiyorum!” diyerek stüdyoyu terk ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz