Söylemezsem Olmaz Programında Neler Oluyor? Bircan Bali O Haberi Açıkladı: Seren Serengil Yerine Gelen İsim!

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Söylemezsem Olmaz Programında Neler Oluyor? Bircan Bali O Haberi Açıkladı: Seren Serengil Yerine Gelen İsim!

Söylemezsem Olmaz programında bugün oldukça ilginç anlara şahit oluyoruz! Sevilen magazin programının kaotik yorumcusu Seren Serengil, sabaha karşı fenalaşınca acilen ameliyata alındı. Söylemezsem Olmaz ise boynu bükük halde kaldı! Geçtiğimiz hafta Arto’nun da programdan ayrılmasının ardından iki kişi yollarına devam eden yorumcularımızdan Bircan Bali’nin yanında ise bugün Deniz Akkaya var!

Son zamanlarda “Dumping Sendromu” isimli bir rahatsızlıkla başa çıkmaya çalışan Seren Serengil, sık sık sağlıyla ilgili sıkıntılar yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Söylemezsem Olmaz canlı yayınında fenalaşıp hastanelik olan güzel yorumcumuz bir haftalığına programdan ayrılmış ve kendini doğaya vermişti. Sapanca, Bodrum, Fethiye gibi yeşilin ve mavinin buluştuğu noktalarda dinlenen Seren Serengil, bir haftanın ardından programa geri dönmüştü!

blank

Seren Hastanelik Oldu!

Ancak aynı anda hem mayo hem de ayakkabı koleksiyonu çıkartan Seren Serengil, oldukça koşturmacalı bir hayata başladı. Önce Maldivler’de mayo ve ayakkabıları için çekim yapan güzel yorumcumuz ardından da kendisi hakkında çıkan iddialara yanıt vermekten oldukça yoruldu! Çalıntı tasarım ve fotoşop iddiaları yüzünden yıpranan Seren Serengil’in bünyesi bu yaşananları daha fazla kaldıramadı.

blank

Dün sabah saatlerinde ani bir ağrıyla uyanan Seren Serengil, sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile birlikte gözünü hastanede açtı! Safra kesesinde ve böbreklerinde taş olduğunu söyleyen Seren Serengil, acil olarak ameliyata alındı. Tohma ise Sero’nun Instagram takipçilerini bilgilendirmekten geri durmadı; “Geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş. Bu nedenle safra kesesi alınacak. Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacak. Dualarınızla bugünleri atlatacak”

blank

Bircan Bali Açıkladı!

Seren Serengil’in bu rahatsızlığından sonra gözler Söylemezsem Olmaz’a çevrildi. Arto’nun da programdan ayrılışının ardından iki kişi kalan Seren Serengil ve Bircan Bali; bugün programı tek başına mı götürecekti? Hayır! Instagram hesabından açıklama yapan Bircan Bali, yakın zaman önce programa konuk olarak dahil olmuş Deniz Akkaya’nın kendisine yardım edeceğini açıkladı. Seren Serengil’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz