Söylemezsem Olmaz Sero’suz Kaldı: Hayatını Tehlikeye Atan Seren Serengil Şimdi de “Alternatif Tıp” Deniyor!

Aleyna

Haberler

12 Nisan 2021

Söylemezsem Olmaz Sero’suz Kaldı: Hayatını Tehlikeye Atan Seren Serengil Şimdi de “Alternatif Tıp” Deniyor!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcusu Seren Serengil modern tıptan umduğunu bulamayınca alternatif tıp denemeye karar verdi! Önceki hafta Söylemezsem Olmaz’ın reklam arasında fenalaşıp hastanelik olan güzel yorumcu; tedavisi için Sapanca’ya gitti. “Geri dönüşüm” ameliyatı için bünyesi fazla zayıf olan Seren Serengil; çareyi doğada arıyor!

Seren Serengil

Seren Yine Hasta!

Bildiğiniz gibi bir süredir “Dumping Sendromu” ile boğuşan Seren Serengil; zayıflamak için ikinci kez ameliyat masasına yatınca başına gelmeyen kalmadı. İstediği gibi hızla kilo veren güzel yorumcu belirli bir süreden sonra kilo vermesini durduramayınca; sık sık hastanelik olmaya başladı.

Seren Serengil

46 kiloya kadar düştüğünü ifade eden Seren Serengil, geçtiğimiz aylarda 3 kilo alarak 49 kiloya çıkmış olsa da; yeniden “Dumping Sendromu”nun ağına düştü! Yediklerini midesinde tutamayan güzel yorumcu için son çare olarak geri dönüşüm ameliyatı olmayı düşünse de; bugün Instagram’dan yaptığı açıklamayla bünyesinin ameliyat olamayacak kadar zayıf olduğunu anlattı.

Seren Serengil

Söylemezsem Olmaz 1 Hafta Sero’suz Kalacak!

Bir hafta boyunca Sapanca’da doğa ile başbaşa kalarak alternatif tıp methodlarını deneyeceğini ifade eden Seren Serengil; bu süre zarfında Söylemezsem Olmaz programında da Bircan Bali ve Arto’yu da yalnız bırakmak zorunda kalacak. Seren Serengil’siz Söylemezsem Olmaz programı herkese biraz “eksik” hissettirse de güzel yorumcunun sağlığı her şeyden daha önemli!

Seren Serengil

Bugün Instagram takipçilerini bilgilendirmek isteyen Seren Serengil; story atarak hem kaldığı oteli gösterdi hem de ameliyat olamayacağını anlattı. “Bu bir haftalık dinlenme ve iyileşme sürecimi; yenilenerek, iyi hissederek, her gün serumlarımı aralarak, şehirin keşmekeşinden uzakta geçireceğim. Biraz burada kalıp bir başka kamp otelinde bedenimi ve ruhumu dinlendireceğim. Canım Arto’m ve canım Bircan’ım harika idare ediyorlar. Bilal gibi cengaver bir yapımcımız varken yine harikalar yaratırlar. Ben de Pazartesi günü (önümüzdeki Pazartesi) karşınızda olacağım. Bedenim çok güçsüz kaldı ve geri dönüşüm ameliyatını; zayıflama ameliyatının üstünden bir yıl geçmediği için yapamıyoruz ama ilaç, diyet ve alternatif tıp sistemi ayurveda’yı deneyeceğiz. Sizi seviyorum!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz