Söylemezsem Olmaz Sunucuları Bu Kez de Mücbir Sebepler Canlı Yayınında Ti’ye Alındı: “Seren Serengil’in…”

Seda Ergin

Haberler

17 Ocak 2021

Söylemezsem Olmaz Sunucuları Bu Kez de Mücbir Sebepler Canlı Yayınında Ti’ye Alındı: “Seren Serengil’in…”

Beyaz TV’de Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto Dalga’nın sunduğu Söylemezsem Olmaz programı son zamanlarda müthiş dalgaya alınıyor. Program sunucuları magazin dünyası hakkında ilginç açıklamalarda bulunurken bir de kazan kurup kaynatıyorlar. O masada neler konuşuluyor neler!

Seren Serengil’in magazin gurusu olduğunu bilmeyen yoktur. Hal böyle olunca ünlüler camiasıyla ilgili yapılan açıklamalar da bitmiyor. Geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz masası Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile ilgili dedikodu kazanına dönmüştü!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in sette çekilen yanak yanağa pozu büyük yankı uyandırmıştı. Söylemezsem Olmaz sunucuları da bu konuya değinmeden durmadı! Sonra olanlar oldu ve Hande Kerem ikilisinden beklenmeyen bir hamle geldi.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, Söylemezsem Olmaz sunucularını ti’ye aldı!

Mücbir Sebepler Canlı Yayınında Ti’ye Alındılar

Mücbir Sebepler, Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın sunduğu Instagram canlı yayınından oluşan bir program. Program genelinde zaten ti’ye alma olayı bir hayli meşhur. İkili gündemde olan herkes hakkında konuşmadan durmuyor.

Bu kez de Söylemezsem Olmaz sunucularını ve Seren Serengil’i ti’ye aldılar. Bartu ve Melikşah önce Söylemezsem Olmaz sunucularının Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkındaki yorumlarını izledi ve sonra başladılar dalga geçmeye.

Bartu, “Ben sizi seviyorum ya. Bu şekilde konuşmasanız sizi sevmeye devam edebilirim.” sözleriyle taşı attı. Melikşah da “Ben de hiçbir şey söylemeseler onları sevmeye başlayabilirim.” sözüyle dalgasını geçti. Sonra konu Seren Serengil’e geldi. Bartu, “Ben Seren Serengil takip ediyorum artık.” sözlerini söyledikten sonra Melikşah da “Sen Seren Serengil’in 3 takipçisinden birisin.” sözlerini söyledi. En son da konu Seren Serengil’in her paylaşımına yaptığı shop mevzusuna geldi. Bu konu da ne ti’ye alınır ama!

Bartu ve Melikşah ikilisi Söylemezsem Olmaz sunucularını dalga geçme sırasında bir hayli eğlendi. Aman çocuklar siz de Söylemezsem Olmaz masasının bir konuğu olmayın da!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz