Söylemezsem Olmaz Yorumcularına Yapımcıdan Veto: Seren Serengil ve Arto O Konu Hakkında Ağzılarını Açamıyorlar!

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz Yorumcularına Yapımcıdan Veto: Seren Serengil ve Arto O Konu Hakkında Ağzılarını Açamıyorlar!

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz’da Seren Serengil ve Arto’nun konuşamadığı konular da varmış! Bildiğiniz gibi birçok kişi hakkında gıybet yapmaktan geri durmayan kaotik yorumcularımız; geçtiğimiz hafta ortaya çıkan Emir Sarıgül ve Sibel Can aşkıyla ilgili hiçbir şey söylememişti. Hatta bu isimleri ağzılarına bile almadılar. Ancak gerçek ortaya çıktı, meğerse programın yapımcısı yorumcularımızın, Sibel Can ve Emir Sarıgül hakkında konuşmasına izin vermemiş!

Olay İfşa!

Geçtiğimiz hafta uzuun zamandır konuşulan ve merak edilen bir magazin konusu ifşalandı! Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül ve ünlü şarkıcı Sibel Can hakkında ortaya atılan dedikodular aldı başını gitti. Senelerdir her fırsatta aralarında aşk olmadığını ve sadece arkadaş olduklarının altını çizen ikili; önceki haftalarda teknede basıldı! Yıllar sonra ilk defa beraber görüntülenen Emir Sarıgül ve Sibel Can ikilisi bu konu hakkında konuşmak istemese de; Emir Sarıgül’ün geçtiğimiz aylarda ayrıldığı Buket Aydın Instagram’dan laf sokmayı ihmal etmemişti.

blank

Hatta söylenenlere göre Emir Sarıgül, Sibel Can’la basılmış olsa da; ünlü sunucu Buket Aydın’a çiçek göndererek barışmak istediğini söylemiş ve hatta evlilik teklifi etmişti. Bu olayın ardından magazincilere yakalanan Buket Aydın sinirli bir biçimde Emir Sarıgül’ün gönderdiği çiçekleri kabul etmediğini ve evlilik teklifini de kabul etmeyeceğini açıkladı.

blank

Arto’dan Şok Cevap!

Ancak her konuda fikri olan Söylemezsem Olmaz yorumcuları bu konuya programlarında yer vermedi. Hatta ne Emir Sarıgül’ün ne Sibel Can’ın ne de Buket Aydın’ın ismini canlı yayında zikretmediler bile! Hal böyle olunca Söylemezsem Olmaz seyircilerinin kafasında soru işareti oluşmaya başladı! Normalde olmayan konuları bile sırf gündem olmak için konuşan yorumcularımızın böyle önemli bir ifşayı ağızlarına almaması herkesi şüphelendirdi.

blank

Hatta bir sosyal medya kullanıcısı Arto’ya Instagram’dan bu konuyu neden konuşmadıklarını sorduğunda, Arto; Söylemezsem Olmaz’ın yapımcısı Bilal Özbilge’nin bu konu hakkında konuşmaya izin vermediğini dile getirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz