Söylemezsem Olmaz Yorumcularının Aldıkları “Ah”lar Bir Bir Çıkıyor! Önce Seren Serengil Şimdi de Bircan Bali…

Aleyna

Haberler

12 Temmuz 2021

Söylemezsem Olmaz Yorumcularının Aldıkları “Ah”lar Bir Bir Çıkıyor! Önce Seren Serengil Şimdi de Bircan Bali…

Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programının yayınlandığı günlerde ürettiği kaos oranı, ülkenin tüm kaos rezervinin %85’ini karşılamaya yetiyor. Hal böyle olunca yapılan bunca gıybet, girilen onca günah ve alınan binlerce “ah”tan sonra Söylemezsem Olmaz yorumcuları bir türlü bellerini doğrultamadı! İlk önce Seren Serengil’in 6 aydır “Ameliyat olmazsam ölecekmişim” sözleri geldi sonrasında ise Bircan Bali bugün hastanelik oldu. Böbrek ağrısı yüzünden soluğu hastanede alan Bircan Bali’nin sağlık durumu herkesi korkuttu!

Öküz Öldü Ortalık Bozuldu!

Söylemezsem Olmaz programı geçtiğimiz haftalarda sezon finaline girdi. Hatta Söylemezsem Olmaz yerine Bilal Özcan’ın yorumculuğunu yaptığı “Beyaz Magazin” programı Beyaz TV ekranlarına gelmeye başladı. Ancak Söylemezsem Olmaz’ın kaotik havasının çeyreğini bile Beyaz Magazin’de bulamıyoruz! Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali’nin üçlü şer ittifakının yerini hiçbir şey alamıyor.

blank

Ancak kankagillerin arası bu günlerde oldukça bozuk! Programın sezon finalinin ardından soluğu Amerika’da alan Arto, ayağının tozuyla Armağan Çağlayan’ın programına konuk oldu. Youtube videosunda Seren Serengil ve Bircan Bali için ağır konuşan Arto, herkesi şaşırttı; “Bir şey anlatıyorum, bir şey dinletiyorum ‘Tamam tamam biz onları biliyoruz’ diyorlar. Ulan bana göndermişler bırak dinleteyim! Böyle şeyler oluyor beni kesmeye, öne çıkmaya çalışıyorlar, ben de küsüyorum. Ama küstümü de söylemiyorum. Ne söyleyeyim ki? Biri eski assolist diğeri 6 yıldır yukarıdan inmiş. Yukarılardan indim diyor tepelerden. Ben de dedim; ‘Hangi tepeden, Esentepe’den mi?’ Kadın üstüme yürüyordu! Esentepe, Kuştepe, Çeliktepe… Öbürü ise eski assolist hala onu yaşıyor!”

Söylemezsem Olmaz

Bircan Bali Hastanelik Oldu!

Birbirinden kopan kankaların aldığı “ah”lar ise yeni yeni çıkıyor! Program esnasında olur olmaz tüm iddiaları dillendiren ve herkesin hakkında ileri geri konuşan Bircan Bali ve Seren Serengil, hastaneden çıkamıyor. Seren Serengil’in rahatsızlığını bilmeyen yok. Ancak bugün Bircan Bali de böbrek ağrısı yüzünden hastanenin yolunu tuttu. Hastanede tahlilleri yapılan Bircan Bali’nin sağlık durumunu takip etmeye devam ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz