Söylemezsem Olmaz’da Neler Oluyor? Arto Yakın Arkadaşı Seren Serengil’e Canlı Yayında “İkiyüzlüsün!” Dedi!

Aleyna

Haberler

15 Aralık 2020

Söylemezsem Olmaz’da Neler Oluyor? Arto Yakın Arkadaşı Seren Serengil’e Canlı Yayında “İkiyüzlüsün!” Dedi!

Beyaz TV’nin kavgası, tartışması, dedikodusu ve iddiaları bol programı Söylemezsem Olmaz’da bugün, programın sunucularından Seren Serengil ve Arto arasında gerginlik yaşandı! Yakın arkadaş olarak bilinen ikilinin arasına sanırım kara kedi girdi. Canlı yayında Arto, yakın arkadaşı Seren Serengil’e resmen ikiyüzlü dedi.

Arto ve Seren Serengil

Nihal Candan’a Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Magazin dünyasının en olaylı programı Söylemezsem Olmaz’da bugün sular durulmuyor! Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto’nun sunuculuğunu üstlendiği programa, Nihal Candan konuk olarak geldi ama Arto yüzünden geldiğine pişman oldu diyebiliriz! Program boyunca Nihal Candan’ın açığı arayan Arto, sık sık Nihal Candan’a laf soktu. İkili arasında kısa bir gerginlik yaşansa da olay büyümeden toparlandı ama program boyunca Arto kimseden lafını esirgemedi.

Nihal Candan ile Arto’nun tartışmasını sizlere detaylı olarak anlattık. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Sadakatsiz Dizisi Yüzünden Tartıştılar!

Kısa zaman önce, Arto ile Seren Serengil’in arasından su sızmıyordu. Neredeyse her storyde beraber görüyorduk ikiliyi. Özellikle de, Amerika seyahatlerinden dönen Arto için Seren Serengil özel yemekler hazırlıyor ve haftasonu karantinalarını beraber geçiyorlardı. Aralarında ne yaşandıysa, eski yakınlıkları olmayan ikili önce geçtiğimiz Kasım ayında, sosyal medya üzerinden tartıştı!

Arto ve Seren Serengil

Kavgalarının konusu ise Sadakatsiz dizisiydi! Söylemezsem Olmaz programında, Sadakatsiz dizisinde Asya’nın kocasından intikam almak için en yakın arkadaşıyla birlikte olmasına dair Arto ve Seren Serengil fikir ayrılığına düştü. Aynı gün sosyal medya hesabından bir gönderi paylaşan Arto, bu gönderiye sadece Bircan Bali’yi etiketlemesi üzerine Seren Serengil ile arası açıldı ve Arto’ya cevap vermekten geri durmadı:

Seren Serengil yorum

Canlı Yayında İkiyüzlü Dedi!

Bu olayın ardından ise, bugün Nihal Candan’ın katıldığı programda Arto’nun Nihal Candan’a sorduğu sorulara Seren Serengil’in cevap vermesi ve Nihal Candan’ı koruyarak “İlişkisi olması normal, sevgilisi olması normal, otel odasını sevgilisi ödeyebilir bu da normal, çok üzerine gitmeye gerek yok” demesi Arto’yu sinirlendirdi! “Otel odasını sormayacaksak ne soracağız, niye çağırdık o zaman? her gelene farklı davranacaksak olmaz, birine duygusal, birine kindar, diğerine bilmem ne, burada herkese aynı davranmak zorundayız. İkiyüzlülüğü sevmiyorum!” diyerek yakın arkadaşı Seren Serengil’e ikiyüzlü dedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz