Söylemezsem Olmaz’da Şok! Feyza Aktan’ın Görüntülerini Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto Keserek Yayınlamış!

Aleyna

Haberler

17 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’da Şok! Feyza Aktan’ın Görüntülerini Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto Keserek Yayınlamış!

Feyza Aktan ve Özcan Deniz arasında yaşanan evlilik ve çocuk polemiğinde sular durulmazken; geçtiğimiz hafta kavgaya Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcuları Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto da dahil oldu. Feyza Aktan’ın evindeki yabancı uyruklu bakıcıya darp uyguladığı iddialarına kanıt olarak yayınlanan videonun kesilerek yayınlandığı ve Feyza Aktan’a iftira atıldığı haberi güne damgasını vurdu!

Özcan Deniz Feyza Aktan

Görüntüler Bilerek Kesmişler!

Bildiğiniz gibi kaos nerede, Söylemezsem Olmaz yorumcuları orada! Yaşanan en ufak kaostan kavga çıkartmayı kendilerine görev bilen Söylemezsem Olmaz yorumcuları bugün yine ortalığı fena karıştırdı. Geçtiğimiz hafta Seren Serengil’in ortaya attığı iddialara göre Feyza Aktan; evdeki yabancı uyruklu kadına şiddet uygulamış, aç bırakmış ve hatta sokağa atmış!

Evindeki kış bahçesini yaktığı iddia edilen Feyza Aktan hakkında söylenenlerin sonu gelmiyor. Hem Özcan Deniz ve ailesi hem de Söylemezsem Olmaz’ın haşin yorumcuları Feyza Aktan’ın üzerine gitmeye devam ederken; geçtiğimiz gün Instagram’ın ünlü magazin sayfalarından “entertainmentturkiye”nin ortaya çıkardığı görüntülerde; Feyza Aktan’a ait olan bir videonun kesilerek; Feyza Aktan’ı suçlu gibi gösterilmeye çalışıldığı gün yüzüne çıktı.

blank

Söylemezsem Olmaz Karıştı!

Entertainmentturkiye’nin yayınladığı bu görüntülerden sonra bugün Seren Serengil’siz yayına başlayan Söylemezsem Olmaz programı; Feyza Aktan’ın görüntülerini kendilerinin kesmediğini ve gönderilen videonun daha önceden bilerek kesilmiş olduğunu iddia ederek kendilerini savundu. Hatta Özcan Deniz’in abisi canlı yayına bağlanarak eski yengesi Feyza Aktan hakkında konuşmaya ve iddialar savurmaya devam etti.

Neredeyse bütün canlı yayınını Feyza Aktan ve Özcan Deniz konusuna ayıran Söylemezsem Olmaz yorumcuları Bircan Bali ve Arto; bu konuyu fazla içselleştirmiş gibi görünüyor! Bakalım ilerleyen günlerde Feyza Aktan cephesinden hem Özcan Deniz’in abisine hem de Söylemezsem Olmaz yorumcularına cevap gelecek mi? Bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz