Söylemezsem Olmaz’ın Çılgın Yorumcusu Seren Serengil Teknesini Beğenince Kesenin Ağzını Açtı! Bunu Herkes Yapmaz

Buket S

Haberler

30 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Çılgın Yorumcusu Seren Serengil Teknesini Beğenince Kesenin Ağzını Açtı! Bunu Herkes Yapmaz

Ekranların olaylı kadını Seren Serengil bu haftasonu Göcek’e kaçtı. Teknesinin son halini çok beğenen ünlü sunucu kesenin ağzını açtı.

Seren Serengil’e Tazminat Şoku!

Adı birçok ünlü ismin açtığı davalarla anılan Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde karar şoku ile sarsıldı. 2018 yılında Hadise’nin Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’na açtığı dava nihayet karara bağlandı. Seren Serengil Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından tazminat cezasına çarptırıldı.

2018 yılında Hadise’nin Bodrum’da işletmekte olduğu La Plaj isimli mekana 1 milyon 900 bin TL’lik icra geldiği haberleri magazin gündemini sarsmıştı. Her ne kadar Hadise iddiaları yalanlasa da haberler her yerde yazılmış ve konuşulmuştu. O sırada Cengiz Semercioğlu ile birlikte bir magazin programında yorumculuk yapan Seren Serengil de iddialara kayıtsız kalamamış ve konuyu Cengiz Semercioğlu ile birlikte programında ele almıştı. O iddialar Serengil’in programında ‘Hadise 200 bin TL’lik tatilin tadını çıkarıyor, alacaklılar para bekliyor’ şeklinde yankı bulunca Hadise, Serengil ve Semercioğlu’na manevi zarara uğradığı gerekçesi ile dava açmış ve taraflardan 100 bin TL tazminat talep etmişti. O dava geçtiğimiz günlerde sonlandı ve Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu’nun Hadise’ye 8 bin TL tazminat ödemesine karar verildi.

Yatı Nihayet Tamamlandı!

Ünlü sunucu hem haberin negatif enerjisini üzerinden atmak, hem de restorasyonu tamamlanan yatını görmek için bu haftasonu Muğla’nın güzel ilçesi Göcek’e uçtu. Serengil bu yolculukta elbette yalnız değildi, Tohma ve köpekleri Seren Serengil’e eşlik etti.

Havuzun ve güneşin tadını çıkaran güzel sunucu, çok sevdiği köpeğinin ismini verdiği yatı NoyNoy’un son halini çok beğendi. Tüm ekibe minnettar olan Serengil kesenin ağzını açtı ve teşekkür etmek için herkesi yemeğe çıkardı.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz