Söylemezsem Olmaz’ın Çılgın Yorumcusu Seren Serengil’in Sırrı Ortaya Çıktı! Okuduklarınıza İnanamayacaksınız

Buket S

Haberler

13 Haziran 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Çılgın Yorumcusu Seren Serengil’in Sırrı Ortaya Çıktı! Okuduklarınıza İnanamayacaksınız

Söylemezsem Olmaz’ın uçuk kaçık yorumcusu Seren Serengil’in geçmişi ile başı dertte! Ünlü sunucu’nun bir zamanlar yaptığı o açıklama şimdilerde başına iş açacak gibi görünüyor. Başkalarında eleştirdiklerini geçmişte yapmış ve üstünü örtmüş olan sunucu, meğer önceleri evli bir iş adamı ile birlikteymiş!

Yine Hastanelik Oldu

Bircan Bali ile birlikte Söylemezsem Olmaz isimli programın yorumcu koltuğunda oturan Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde yaşadığı rahatsızlıkla gündeme geldi. Su içmediği için böbreklerinde ve safra kesesinde taş oluştuğu söylenen Serengil, ağrıları sebebiyle hastaneye kaldırıldı.

blank

Seren Serengil’in böbreğindeki taşın ve safra kesesinin alınması için ameliyat kararı verildi. Ancak daha önce iki kere mide küçültme operasyonu geçiren ve sonrasında dumping sendromuna yakalanan ünlü sunucunun bünyesinin bu ameliyatı kaldıramayacağı söylendi. Serengil’in yaptığı açıklamaya göre; bünyesi iki defa alacağı narkozu kaldıramayacağı için, ilerleyen zamanlarda midesi ile ilgili geri dönüşüm ameliyatı ve safra kesesi ameliyatı birlikte yapılacak.

Ameliyat Ertelenince Tatile Koştu

blank

Ameliyatı ertelenen ünlü sunucu, Söylemezsem Olmaz sezon finali yapınca tatile çıktı. Hem teknesinin restorasyonu ile ilgilenmek hem de tatil yapmak için Muğla’nın cennet ilçesi Fethiye’yi seçen Seren Serengil, köpekleri ve Tohma’sı ile birlikte yazın tadını çıkardı. Ünlü sunucu deniz kıyısında keyif yaparken ortaya çıkan gerçekler ise görenlerin kafasını karıştırdı.

İtirafı Ortaya Çıktı

blank

Bugün 80ler90larmagazin isimli magazin sayfası, Seren Serengil hakkında 90 lı yıllarda yapılan bir gazete haberini sosyal medya hesabında paylaştı. Habere göre geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’yı evli bir adamla birlikte olmak konusunda eleştiren Seren Serengil, geçmişte aynı şeyi kendisi yaptı.

blank

Gazete haberinde yazılanlara göre Serengil, 90’larda bir televizyon programına konuk oldu ve “Evet sevgilim K.Z’dir. 45 yaşında zengin bir iş adamıdır. Zengin olduğu kadar da yakışıklıdır. Evlidir ve beni çok seviyor. Ben de onu çok seviyorum tabii. Karısını boşayacak ve benimle evlenecek” şeklinde açıklamada bulundu.

Gerçeği Söyleyince Terk Edildi

blank

Gerçeği televizyonda bu açıklama ile öğrenen K.Z’nin eşi M.Z, önce duyduklarına inanmadı. Sonra ise eşindeki tuhaflıkları da irdeleyerek gerçeği kabullendi ve eşi ile boşanma aşamasına geldi. Bunun üzerine iş adamı K.Z, Serengil’i arayarak “Sakın beni bir daha aramaya kalkma!” dedi ve ilişkiyi sonlandırdı.

blank

Sanıyoruz ki; o zamanlarda sosyal medya olmadığı ve internet bu kadar çok kullanılmadığı için bu gazete kupürü ve Serengil’in konuk olduğu o programın görüntüleri kalıcı olmadı. Ancak gerçek şu ki söz uçtu, yazı kaldı. Her ne kadar o zamanlar internet ve sosyal medya olmasa da, gazete kupürü döndü dolaştı ve bugün sosyal medyaya ulaştı! Bakalım geçmişte yaptığı açıklamalar Sero’nun bu günlerini nasıl etkileyecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz