Magazin Kraliçesi Seren Serengil’den Şoke Eden Sözler Duyanlar Kulaklarına İnanamadı: Korkma Benden!

Buket S

Haberler

2 Haziran 2021

Magazin Kraliçesi Seren Serengil’den Şoke Eden Sözler Duyanlar Kulaklarına İnanamadı: Korkma Benden!

Ünlü sunucu ve şarkıcı Seren Serengil, magazin gündeminden hiç düşmüyor. Son zamanlarda boğuştuğu dumping sendromu ve verdiği kilolar ile sevenlerini endişelendiren güzel sunucu her şeye rağmen tüm enerjisi ile hayatına ve işine devam ediyor.

Hafta Sonunu Göcek’te Geçirdi

Son günlerde mayo ve ayakkabılardan oluşan yeni koleksiyonunu satışa sunan ve bu motivasyonla resmen gözlerinin içi parlayan Seren Serengil, geçtiğimiz hafta sonunu Tohma’sı ile birlikte Muğla’nın güzel ilçesi Göcek’te geçirdi. Yatının restorasyon işleri için bu sıralar sık sık Göcek’e gelen güzel sunucu havuzun ve güneşin keyfini çıkardı.

Yatının son halini çok beğenen Seren Serengil, projeyi hazırlayan iç mimara ve çalışan ekibe teşekkür etmek için , hepsini akşam yemeğine davet etti. Yatına emek veren herkesi bir masa etrafına toplayan Serengil ve misafirleri, ılık yaz akşamının tadını çıkardı.

Sero’ya Tohma’sı ve Evlatları Eşlik Etti

blank

Seren Serengil’e bu seyahatte sadece sevgilisi Tohma değil, evlatlarım dediği köpekleri de eşlik etti. Özellikle yatına da adını verdiği göz bebeği NoyNoy, Serengil’in yanından bir saniye bile ayrılmadı. Her fırsatta çocukları sevdiğini ve annelik duygusunu patili yavruları ile tattığını söyleyen Serengil, bu duygularını teyzelikle pekiştirdi.

Saygı ile Çok Eğleniyor

Söylemezsem Olmaz programında suucu koltuğunu paylaştığı Bircan Bali, Serengil’in sadece iş arkadaşı değil, en yakın dostlarından biri. Öyle ki Bali’nin kızı Saygı, Sero’yu teyzesi biliyor. Seren Serengil de teyze olarak her daim üstüne düşeni yapıyor. Bulduğu her fırsatı minik Saygı ile değerlendiren Serengil, onunla adeta yaşıtıymış gibi oynayıp eğleniyor.

Korkma Benden!

Güzel sunucu Seren Serengil, dün akşam yine minik yeğeni ve arkadaşı Saygı’yı ziyaret etti. Küçük bir çocuk gibi kendini yerlere atarak Saygı’yla oynayan Serengil, onun uzakta durduğunu farkedince ‘korkma benden’ diye minik yeğenini rahatlatmaya çalıştı. Saygı Sero’dan mı yoksa elindeki bebekten mi korktu bilinmez ama Bircan Bali’nin kameraya kaydettiği o anlar, sosyal medya’ya işte böyle yansıdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz