Söylemezsem Olmaz’ın Olaylı Yorumcusu Seren Serengil Yine Döktürdü: Ömürlük Değil Seyirlik! Bakın O Sözler Kime

Buket S

Haberler

1 Haziran 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Olaylı Yorumcusu Seren Serengil Yine Döktürdü: Ömürlük Değil Seyirlik! Bakın O Sözler Kime

Söylemezsem Olmaz’ın gözde yorumcusu Seren Serengil bir bomba daha patlattı. Konsept olarak gündemdeki magazinsel olayların yorumlandığı programda, Bircan Bali ve Seren Serengil’in bugünkü konularından biri Tamer Karadağlı ve genç sevgilisi Iraz Yıldız aşkıydı.

Aşkları Yüzünden Linç Edildiler

Tamer Karadağlı bir süre önce piyanist sevgilisi Iraz Yıldız’la yaşadığı aşk ile gündeme geldi. Bu aşkın bu kadar konuşulmasının sebebi ise çiftin arasındaki yaş farkıydı. 54 yaşındaki Tamer Karadağlı ve 24 yaşındaki Iraz Yıldız, ilişkileri sebebiyle bir hayli tepki gördü.

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, piyanist sevgilisi ile ilgili yorumlara sessiz kalamadı. Eleştirilerden bunalan Karadağlı, sonunda sessizliğini bozarak “Aşkta yaş farkı olmaz. Iraz 24 yaşında kız. Karışmak kimsenin haddi değil! Kimin ne söylediğine bakıp hareket edecek değilim.” şeklinde açıklama yaptı.

Açıklama Çare Olmayınca Savcılığa Gittiler

blank

Ancak Tamer Karadağlı’nın yaptığı bu açıklama linç meraklısı sosyal medya kullanıcılarına yetmemiş olacak ki, küfür ve hakaret dolu yorumların ardı arkası kesilmedi. Bu durumu engelleyemeyen Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız savcılığın yolunu tuttu. Çift özel hayatlarının gizliliğinin ihlal edildiği, hakaret ve küfür dolu yorumlar sebebiyle küçük düşürüldükleri gerekçesi ile savcılığa suç duyurusunda bulundu. Birden fazla sosyal medya kullanıcısının adı o tutanaklarda yer aldı.

Bu Aşk Yalnızca Sosyal Medyada Yankılanmadı

blank

Bu konu ile ilgili konuşanlar yalnızca sosyal medya kullanıcıları değildi elbet. Seren Serengil ve Bircan Bali de magazin gündemini yorumladıkları Söylemezsem Olmaz programının bugünkü bölümünde bu konu üzerinde konuştu. Herkes gibi onların da irdelediği nokta Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız arasındaki yaş farkıydı.

Sero Yine Dilini Tutamadı

blank

Seren Serengil, başlangıçta gayet özgürlükçü bir tavırla konuya yaklaşsa da gaf üzerine gaf yaptı. Tamer Karadağlı’nın gayet karizmatik bir adam olduğunu söyleyen Serengil, konu genç sevgilisi olunca “Sonuçta aynı süre yaşamayacaklar. Bu aşk da ömürlük değil. Bunu böyle kabul ettikleri sürece bi problem yok” ifadelerini kullandı.

blank

Seren Serengil’in bu konuşması, akıllara “Tamer Karadağlı Sero’ya da dava açar mı?” sorusunu getirdi. Sero’nun bugünkü yorumları yeni bir polemik mi doğuracak yoksa unutulup gidecek mi hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz