Söylemezsem Olmaz’ın Sero’su Maldivler’e Uçtu! Seren Serengil’in Paylaşımındaki O Detay Sosyal Medyayı Salladı

Buket S

Haberler

14 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Sero’su Maldivler’e Uçtu! Seren Serengil’in Paylaşımındaki O Detay Sosyal Medyayı Salladı

Ünlü sunucu Seren Serengil, bayramı uzaklarda kutladı! İş sebebiyle Maldivlere uçan Serengil, rüzgarlı havaya rağmen deniz kıyısında keyif yaptı. Ünlü sunucu o anları sosyal medya hesabında paylaştı.

Hem Çekim, Hem Kafa Dinlemece!

Seren Serengil’in Maldivler paylaşımları uçuş anları ile başladı. Ünlü sunucu Maldivler’in kuş bakışı görüntüsünü fonda My Way şarkısı ve ‘Dünya’nın öbür ucuna gitsem, kafa dinlesem, yorgunum dediğim an kaçacağım iki yerden biridir burası. Dördüncü kere geliyorum, bu seferki ayakkabı ve mayo koleksiyonumun çekimi. Bayılacaksınız ayakkabılarıma, mayolar da müthiş oldu. Hem onları çekeceğiz, hem biraz kafa dinlemece’ notu ile paylaştı.

Seren’in Özlemi Kime?

blank

Önceki sene ‘Çok Geç’ adlı şarkısının klip çekimi için Maldivler’e giden ve fırsattan istifade o zamanki eşi Yaşar İpek ile nikah tazeleyen Serengil, bu yıl ekibi ile birlikte koleksiyon çekimi ve kafa dinlemek için Maldivler’e uçtu. Ünlü sunucu’nun oda görüntülerini ‘Historia de un amor’ şarkısının ‘artık yanımda değilsin aşkım’ anlamına gelen ‘ya no estas mas a mi lado corazon’ sözleri ile paylaşması, akıllara Yaşar İpek’e mi gönderme yaptı yoksa Tohma’yı mı özledi sorularını getirdi.

blank

Belki Tohma’yı özlediğinden, belki de eski günleri andığından durgunlaşan Serengil, deniz kıyısında oturarak sakinliğin tadını çıkarmayı tercih etti. Ne de olsa eskiyi hatırlatacak bir çok detay, Tohma’yı özletecek uzun mesafeler vardı!

Serengil’den Sevgi Seli

blank

Ünlü sunucu, duygusallığın etkisiyle olacak, manevi ailesinini de sosyal medya hesabında sevgi seline boğdu. Menajeri İzzet Aral ile çekilen fotoğrafını ‘Benim de kan bağım olmayan ama can bağım olan bir ailem var, ki baba yerine koyduğum 22 yıllık menajerim bunlardan biridir. O nedenle ben nereye gitsem aklım onda kalır. Neşem benim, Allah yokluğunu göstermesin.’ notu ile paylaşarak sevgisini dile getirdi.

blank

Bir başka paylaşımında ise arkadaşı Zerrin Kartal’ı takipçilerine ‘Canparem, kız kardeşim’ şeklinde tanıttı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz