Söylemezsem Olmaz’ın Uçuk Kaçık Yorumcusu Seren Serengil Yine Linç Yedi! Bakın Bu Sefer Neyin Peşinde?

Buket S

Haberler

3 Haziran 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Uçuk Kaçık Yorumcusu Seren Serengil Yine Linç Yedi! Bakın Bu Sefer Neyin Peşinde?

Ünlü sunucu ve şarkıcı Seren Serengil yat ile yetinemedi, şimdi de bot peşine düştü! Serengil’in bu lüks merakı takipçilerinden bir hayli tepki gördü.

Yat Bitti Sıra Botta

Son günlerde Dumping Sendromuyla olan mücadelesi ve verdiği kilolarla anılan Seren Serengil yine magazinin gündeminde! Güzel sunucu geçtiğimiz aylarda yatı için restorasyon çalışmalarına başlamış ve çok para harcadığı bu çalışmanın sonucundan son derece memnun kalmıştı. Hatta yatının restorasyonuda görev alan tüm ekibe teşekkür amacı ile akşam yemeği ısmarlamıştı.

Göcek Marina’da demirli olan yatının hazırlıklarını tamamlayan Seren Serengil, şimdi de bot peşine düştü! Ünlü sunucu Tohma’sı ile birlikte Ataköy Marina Yat’ta çekilen bir fotoğrafını ‘Boat almaya geldik, onun dışında her şey aldık’ notu ile paylaştı. Sero’nun yattan sonra düştüğü bot merakı takipçileri tarafından anlaşılamadı.

Lüks Merakı Tepki Gördü

blank

Her söylediği ve yaptığı yeni bir gündem yaratan Seren Serengil’in ‘boat’ paylaşımına da tepkiler gecikmedi. Bazı takipçileri ‘herşey’ yazmasına takılırken bazı takipçileri, meslektaşları zor durumdayken yaşadığı lüks hayatı eleştirdi. Bu eleştirilerin temelini hazırlayan ise güzel sunucunun 1 Haziran tarihinde Söylemezsem Olmaz Programında yaptığı açıklamaydı.

Kendi Açıklaması Bu Zemini Hazırladı

blank

Pandemi koşullarından dolayı eğlence sektörünün ve müzisyenlerin yediği darbe, ünlüler camiasında yankı uyandırdı. İntihar eden müzisyenlerin sayısınnın 150’yi bulması üzerine sosyal medyadan müzisyenlere destek mesajları yağdı. Şarkıcılardan oyunculara birçok ünlü isim, müzisyenlerin de iş yapabilmesi için eğlence sektörünün önünün açılması ve bu konudaki normalleşme için gerekli tedbirlerin alınması konusunda paylaşımlar yapmaya başladı.

Ünlülerden gelen paylaşımları Yeşim Salkım’ın gönderisi üzerinden değerlendiren Serengil konu ile ilgili “Bunun bir ülkenin siyasi yapısı veya fikri ile ilgisi yok. 20 yıldır bu hükümetle yaşıyoruz, bu güne kadar herkes istediği gibi yiyip içip gezdi. Bu sadece Türkiye’de uygulanan bir tedbir değil” açıklamasını yaptı.

blank

Bu açıklama üzerine bot alacağını paylaşması ise, takipçilerinden gelen ‘müzisyenler açken bunları gözümüze sokman abes’ şeklindeki yorumlara neden oldu.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz