Söylemezsem Olmaz’ın Uçuk Kaçık Yorumcusu Seren Serengilden Art Arda İfşalar Geldi: Bana Sataşmasın da…

Buket S

Haberler

25 Mayıs 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Uçuk Kaçık Yorumcusu Seren Serengilden Art Arda İfşalar Geldi: Bana Sataşmasın da…

Ekranların sevilen programı söylemezsem olmaz, her güne bomba gibi açıklamalarla damga vurmaya devam ediyor. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan ve Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil moderatörlüğünde ilerleyen program beğeniyle takip ediliyor.

Özellikle magazinel haberleri ele alarak yorumlayan ve sıklıkla tarafları eleştiren program, yorumcuların dobra söylemleri ile dikkat çekiyor. Programın dün yayınlanan bölümünde, açılışta Seren Serengil’in stüdyoda olmadığı göze çarptı. Ünlü sunucunun yokluğu ilk anda akıllara ‘rahatsızlandı mı?’ sorusunu getirdi. Ancak kısa süre sonra telefonla canlı yayına bağlanan Serengil, Fatih Sultan Mehmet köprüsünde araçlar yandığı için trafiğin durdurulduğunu, bu yüzden yayına yetişemediğini bildirdi.

Annesinin Aşkını Anlattı!

blank

Yayının ortalarında stüdyo’ya giren Seren Serengil, arkadaşlarını ‘Gelirken izledim, bensiz de gayet güzel açtınız’ şeklinde onurlandırdı. Çılgın üçlü programın sonlarına doğru İlker Kaleli-Sıla aşkını konuştuğu sırada Seren Serengil daha bomba bir aşk iddiasıyla konuya girdi. Annesi’nin yeni bir aşk yaşadığını söyleyen güzel sunucu düşüncelerini “Bende daha bomba bir aşk haberi var; annem boyfriend yapmış! hayırlı olsun, en azından artık dikkati dağılacak ve benimle uğraşmayacak diye çok mutluyum” sözleri ile dile getirdi.

‘Çok Zor Bir Çocuktum!’

blank

Çok zor bir çocuk olduğunu ve annesinin evlenmesine asla izin vermediğini anlatan Seren Serengil annesi için mutlu olduğunu ifade etti. Kendisinin çok sık annesi ile birlikte olmadığını ve bu ilişkinin annesinin yalnızlğını sonlandırdığını söyleyen ünlü sunucu, annesinin aşkını sosyal medya üzerinden ilan etmesine ise bir hayli şaşırdığını itiraf etti.

Hızını Alamadı Teyzesini de İfşaladı!

blank

Seren Serengil programda yalnızca annesinin yeni aşkını ifşa etmekle kalmadı. Anne tarafının İtalyan olduğunu söyleyen sunucu, teyzesinin 78 yaşında iken yaşadığı aşkı da anlattı. Teyzesinin o yaşta İngilizce kursuna giderek orada tanıştığı biriyle yıllarca romatik bir ilişki yaşadığından bahsetti. Teyzesinin ilişkisini çok beğendiğini belirten Serengil, annesi için de aynı güzellikte bir ilişki diledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz