Söylemezsem Olmaz’ın Yorumcusu Seren Serengil Yine Çileden Çıktı: Sana Bir Patlatırım Görürsün!

Beyza S.

Haberler

11 Haziran 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Yorumcusu Seren Serengil Yine Çileden Çıktı: Sana Bir Patlatırım Görürsün!

Söylemezsem Olmaz’ın lafını esirgemeyen sunucusu Seren Serengil yine açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü isim Takipçisinin yazdığı o mesajı görünce adeta çileden çıktı.

seren serengil

Olay açıklamaları ile gündemden düşmeyen Seren Serengil senelerdir magazinin en çok konuştuğu isimlerden biri. Kariyerine assolist ve oyuncu olarak başlayan şimdilerde ise Beyaz Tv’nin fenomen programı Söylemezsem Olmaz’da sunuculuk yapan Seren Serengil, oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Ünlü isim, şimdilerde kendi ayakkabı ve mayo markasını çıkarmakla meşgul.

O Yorumu Görünce Sinirlerine Hakim Olamadı

Bildiğiniz gibi sosyal medyada oldukça aktif olan Seren Serengil, kendi sayfasında da ürünlerini tanıtımını sık sık yapıyor. Kendi markasından olan bir ayakkabının fotoğrafını paylaşan Seren Serengil takipçisinin attığı yorumu görünce sinirlerine hakim olamadı. beyza.y69 adlı Instagram kullanıcısının ünlü ismin paylaşımının altına “Erkek yok mu yaa konuşalım?” yazması Seren Serengil’i çileden çıkardı.

seren serengil

Serengil o takipçisine “Sana bir patlatırım şimdi görürsün erkeği iyice ar damarınız çatladı hepinizin ha git başka yerde ara burada erkek yok senin gibi kadınlara da yer yok hadi Allah’ın cezaları ya.” diyerek takipçisini sayfasından kovdu.

Hayranlarını Çok Korkuttu

Geçirdiği mide ameliyatlarının ardından bir süredir dumping sendromu ile mücadele eden Seren Serengil geçtiğimiz günlerde sevenlerini çok korkuttu. Ünlü isim aniden gelişen bir sağlık sorunu sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Acilen ameliyata alınan Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma “Geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş. Bu nedenle safra kesesi alınacak. Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacak. Dualarınızla bugünleri atlatacak” diye açıklama yaptı.

seren serengil-tohma

Ünlü isim sevgilisinin de desteğiyle ameliyatı atlattı tekrar acil şifalar diliyoruz.

Benzer Haberler

Naz 12 Haziran 2021

Bu kadını hiç sevmiyorum

Yorum Yaz