Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yermiş! Olayların Kadını Seren Serengil Evlenme Teklifini Reddetti

Buket S

Haberler

16 Temmuz 2021

Sütten Ağzı Yanan Yoğurdu Üfleyerek Yermiş! Olayların Kadını Seren Serengil Evlenme Teklifini Reddetti

Olayların kadını Seren Serengil yine magazin gündemine bomba gibi düştü. Birçok evlilik yapan ünlü şarkıcı ve sunucu yaşadıklarından olumsuz etkilenmiş olacak ki, bu seferki evlenme teklifini reddetti.

Küçük Yaşta Sahnelere Atıldı

Çocuk yaşlarda babası ile birlikte Sarhoş filmi için kamera karşısına geçen Seren Serengil, 16 yaşında iken Fahrettin Aslan’ın teklifi ile gazinoda sahne almaya karar verdi. Ancak ilk provada Fahrettin Aslan Seren Serengil’in yetersiz olduğunu düşününce Seren Serengil’in hayalleri suya düştü.

blank

Hırslanan Seren Serengil 1 yıl boyunca dersler alıp kendisini geliştirdi ve ilk kez Ankara’da Başkent Gazinosu’nda İbrahim Tatlıses ile sahne aldı. Sahneye çıktığı ilk gün gazino polis tarafından basıldı ve Seren Serengil yaşının tutmaması sebebiyle sahneden indirildi.

4 Evlilikte de Yüzü Gülmedi

blank

İbrahim Tatlıses’in de yardımıyla yaşını büyüten ve sahnelere geri dönen Serengil, 12 yıl boyunca İmparator’la aynı sahneyi paylaştı. Seren Serengil’in o zamanlar başlayan aşk maceraları da günümüze kadar sürüp geldi. İlk evliliğini 2000 yılında Ozan Kaçmaz ile yapan Seren Serengil, 2 yıl sonra boşandı.

blank

Ünlü şarkıcı ikinci evliliğini ise 2002 yılında Cengiz İmren ile yaptı ve bu evlilik de yalnızca 3 yıl sürdü. 2006 yılında Musa Aytun ile Roma Konsolosluğunda evlenen Serengil, 4 yıl evli kalıp 2010 yılında yeniden boşandı. Bir süre evlenmeyi düşünmediğini söyleyen ünlü şarkıcı, sonrasında gönlünü Yaşar İpek’e kaptırdı.

blank

Seren Serengil ve Yaşar İpek 2018 yılının Mayıs ayında Fransada evlendi. 2019 yılının Ağustos ayında hamile olduğunu söyleyen güzel şarkıcı, aynı ay içerisinde boşanma kararı aldıklarını açıkladı. Bebeklerini kaybeden çift 2019 yılında olaylı bir şekilde boşandı.

Evlenme Teklifini Reddetti

Dört evlilik yapan ve tabiri caizse sütten ağzı yanan Seren Serengil, evlilik düşüncelerini bir kenara bıraktı. Mustafa Rahman Tohma ile yaklaşık iki yıldır birlikte yaşayan güzel sunucu dün evlenme teklifi aldı! Ancak bu teklif sevgilisi Tohma’dan değil, fotoğrafına yorum yapan bir hayranındandı.

blank

Aşkını “Aşkların en güzeli! 100 yıl daha senin gibi güzel bir daha bu dünyaya gelmez. Güzeller güzeli Sero, benimle evlenir misin?” sözleriyle haykıran takipçisinin aldığı cevap eminiz ki büyük bir hayal kırıklığı oldu. Seren Serengil bu teklife “Yok ben evlenmeyeyim.” demekle yetindi. Anlayacağınız sütten ağzı yanan Sero, yoğurdu üfleyerek yedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz