“Televizyona çıkmamız yasak” Diyen Oryantal Didem’e Seren Serengil’den Öneri: “Başka türde dans etseydin!”

Dilek

Haberler

1 Şubat 2021

“Televizyona çıkmamız yasak” Diyen Oryantal Didem’e Seren Serengil’den Öneri: “Başka türde dans etseydin!”

Ünlü oryantal Didem Kınalı’nın “İbo Show”a konuk olmasının yankıları hala sürüyor. Oryantal dansçıların artık televizyona çıkamadığını söyleyen Kınalı’ya, Seren Serengil’den bomba bir öneri geldi.

Oryantal Didem

Oryantal dans deyince akla gelen ilk isimlerden biri de Didem Kınalı, namıdiğer Oryantal Didem. Yıllarca “İbo Show” ekranlarında ettiği danslarla içimizi kıpır kıpır eden Oryantal Didem, geçtiğimiz cumartesi günü yine “İbo Show”a konuk oldu. Ama diğer konuklardan Bülent Serttaş’ın garip tepkileri dansın önüne geçti. Bülent Serttaş, dans etmek aykırı bir durummuş gibi düşünüyor olmalı. Çünkü Oryantal Didem dans etmeye başladığında sahne hariç her yere baktı!

Ancak ortada Bülent Serttaş’ın garip tepkilerinden daha çok dikkat eden başka bir durum vardı. Oryantal Didem, dans ederken üzerinde bir montu eksik desek yeriydi!

Her şeye rağmen dansıyla izleyenleri büyüleyen Oryantal Didem’in neden böyle bir kıyafeti tercih ettiği merak ediliyordu. Gelen açıklamalardan anladık ki, bu bir tercih değil zorunlulukmuş!

Oryantal Dansçılara Yasak Var!

Oryantal Didem, sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”a katıldı. Sunuculardan Seren Serengil ise Oryantal Didem hakkında en çok merak edilen soruyu sordu: “İbo Show’da neden yoksun?

Oryantal Didem, televizyonda oryantal dansın yasak olduğunu söyledi. Seren Serengil de “Keşke kapalı bir kıyafetle başka türlü dans etseydin, dans etmek yasak değil” diye karşılık verdi! Aslında Didem de program sorumlularına elbise giyerek başka türde dans etmeyi teklif etmiş ama kabul görmemiş. Sonuçta da ortaya bu göbeği görünmeden göbek dansı yapan bir oryantal dansçı çıkmış!

Didem Kınalı

Oryantal Didem, bu yasağa 6 yıl önce de bu karara sert tepki göstermişti. “Vücudumu değil dansımı sergilemek istiyorum” diyen Didem, “İstediğimiz dansı yapamayacaksak o zaman gidelim biz yurt dışında yaşayalım. O zaman Türk olmayalım ne yapalım?” demişti. Ama yasağın geldiği nokta Oryantal Didem’i de yıldırmış gibi görünüyor.

Oryantal Didem ve Bülent Serttaş

Ama “Söylemezsem Olmaz” maceraları böyle bitmedi. Oryantal Didem bugün yine programa katıldı ve Bülent Serttaş’la yaşadıkları problemi anlattı. Meğer anlaşmazlık “sıra kavgasından” çıkmış!

Didem’i Sahneden İndirtmiş

Oryantal Didem’in “Söylemezsem Olmaz”da anlattıkları herkesi çok şaşırttı.

Oryantal Didem ve Bülent Serttaş geçtiğimiz yaz bir düğünde beraber sahne almış. Didem saat 21.00 civarında sahne almış ama daha 8. dakikada sahneden indirilmiş! Bunu yapan da Bülent Serttaş’mış. Düğün kısıtlamalar kapsamında 22.00’da biteceği için kendisine daha çok süre kalmasını istiyormuş! Bu sıra kavgası, “İbo Show”da sağa sola bakmaya kadar tırmanmış.

Sebep ne olursa olsun, ortada dans için giymesi gereken kıyafet yasaklanan, başka türlü dans etmesi istenen ve dans ederken de ayıp bir şey yapıyormuş gibi davranılan bir dansçı var! İnsanların tepkisini çeken de bu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz