“Tohma Tam Bir Felaket” Sevgilisi Seren Serengil’in Canını Çok Acıttı! Serengil Daha Fazla Dayanamadı

Beyza S.

Haberler

2 Mayıs 2021

“Tohma Tam Bir Felaket” Sevgilisi Seren Serengil’in Canını Çok Acıttı! Serengil Daha Fazla Dayanamadı

Seren Serengil her yaptığıyla olay olamaya devam ediyor. Mustafa Tohma ile uzun süredir mutlu bir birklikteliği olan fenomen isimden yepyeni bir paylaşım geldi. Ünlü ismin sevgilisiyle o keyifli görüntülerine sosyal medya çok güldü.

seren serengil-mustafa rahman tohma

Söylemezsem Olmaz programının sevilen sunucusu Seren Serengil Türkiye’nin en ünlü simalarından biri. Senelerdir her yaptığı ile gündem olan ünlü isim, bir süredir Mustafa Rahman Tohma ile birlikte. Mesleği çiftçilik olan Mustafa Rahman Tohma ve Seren Serengil gözlerden uzak aşklarını dolu dizgin iki senedir sürdürüyor.

seren serengil-mustafa rahman tohma

Sağlık sorunları yaşayan Serengil’e en büyük destek sevgilisinden gelmişti. Zor günleri aşan ünlü çiftimiz evlilik kararı da aldı. Hatta o haber tüm sosyal medyayı ortadan kaldırmıştı. Bir ara ilişkilerinde problem yaşayan ünlü çiftimiz neyse ki bu sıkıntıları çabucak aştı.

Sevgilisinin Saçların Topladı

Instagram’ın sevilen isimlerinden Seren Serengil’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Saçlarını sevgilisi Mustafa Rahman Tohma’ya toplatan yıldız isim o anları Instagram hikayesinde paylaştı. “Sizin erkek arkadaşınız at kuyruğu yapar mı?” diye paylaşımlarına not düşen Seren Serengil, sevgilisinin yaptığı at kuyruğunu puanladı. Mustafa Rahman Tohma’nın bu konularda tam bir felaket olduğunu dile getiren Serengil sevgilisine kıyamayıp 5 puan verdi.

Sevgilisinin saçlarını çok acıttığını söyleyen Seren Serengil, dayanamayıp birkaç kez ufak çığlıklar attı. Serengil’in saçını sabırla toplayan Mustafa Rahman Tohma ise Seren Serengil’i sakinleştirmeye çalıştı. Ünlü çiftin o keyifli görüntüleri ise sosyal medyada olay oldu. Aman nazar değmesin.

“Beynime Oksijen Gitmiyor”

seren serengil-mustafa rahman tohma

Dumping Sendromu ile mücadele eden Seren Serengil zor zamanlar yaşamıştı. Günde 10-15 ilaç içtiğini açıklayan ünlü isim hayranlarını çok korkutmuştu. “Yemek yediğim anda yemek bağırsağa gidiyor. Şekerim düşüyor, beyne oksijen gitmiyor” diye açıklama yapan Seren Serengil, şimdi çok daha iyi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz