Tohma Zorla Tutuluyorsan Üç Defa Göz Kırp: Seren Serengil Aklanmak İçin Tohma’yı Kullanınca Ortalık Karıştı!

Buket S

Haberler

22 Haziran 2021

Tohma Zorla Tutuluyorsan Üç Defa Göz Kırp: Seren Serengil Aklanmak İçin Tohma’yı Kullanınca Ortalık Karıştı!

Seren Serengil ve sevgilisi Mustafa Rahman Tohma şu sıralar tatilde gününü gün ediyor. Hepimiz Sero’nun ameliyat olmasını beklerken o kendini aklamak peşinde koşuyor!

Hastalığı Yalan mı?

Geçtiğimiz haftalarda rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ünlü sunucu Seren Serengil, hepimizi korkutmuştu. Safra kesesi ve böbreğinde taş olduğu belirtilen Serengil’in ameliyat olacağı söylenmiş, fakat Sero ertesi gün hastaneden taburcu olup programa gelmişti.

blank

Sero’nun bu gelişi magazin takipçileri tarafından hastalığın yalan oluşuna yorulmuş, sırf ilgi çekmek için böyle bir yola başvurduğu konuşulmuştu. Bu iddiaları yanıtsız bırakan ve hastalığına bir kanıt sunmayan Seren Serengil, yalnızca programın finaline katılıp izleyicilerle vedalaşmak istediğini, bu yüzden zorlansa da bir süre idare edip finalden sonra ameliyat olacağını söylemişti.

Ameliyat Yerine Tatil!

blank

Söylemezsem Olmaz final yapar yapmaz gözler Sero’ya çevrildi. Herkes ameliyat haberi beklerken o, köpekleri ve Tohma’sı ile birlikte soluğu Fethiye’de aldı. Böbrek taşını düşürdüğünü ve safra kesesi ameliyatı için geri dönüşüm operasyonunu beklediğini, her iki operasyonun birlikte yapılacağını açıklayan Seren Serengil, Göcek senin, Kaş benim gezmeye başladı.

Bir de İş Anlaşması İmzaladı!

blank

Hatta sadece deniz ve güneşin keyfini çıkarmakla kalmayıp bir de iş anlaşmasına imza attı. Sedat Akdağ tarafından kurulan Sadsal Enerji’nin reklam yüzü olmak için kolları sıvayan Seren Serengil reklam filminde Akdağ ile birlikte oynayacak.

Sero Kendini Aklama Peşinde!

blank

Tohma’sını da koluna takıp gezen Sero, dün akşam yemeği için Kaş’a gitti. Sevgilisi ile gün batımında keyifli anlar geçiren Seren Serengil kendini aklamak için öyle bir şey yaptı ki, görenler inanamadı.

blank

Geçtiğimiz günlerde Tohma’nın hesabından Tohma için yorum yapan Seren Serengil’in bu hareketi dikkatli sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmadı. O yorumu görenler Tohma’nın hesabını da Seren Serengil’in kullandığını hatta belki de kendi gönderilerine Tohma’nın hesabından yorum yaptığını düşündü.

Sero dün akşam yemeği esnasında Tohma ile olan sohbetinin bir kısmını sosyal medya hesabında paylaştı. Neyse ki bu paylaşım için kendi hesabını kullandı! Tohma’nın “Telefon herkesin özel hayatıdır” sözleri üzerine “İstersem bakabilir miyim?” sorusunu soran Seren Serengil, sevgilisinden “Elbette bakabilirsin cevabını aldı.” Videonun sonunda kendisini aklayacak olan “Ama şifresini bilmiyorum” cümlesini de ekleyen Sero, adeta sevgilisi Tohma’yı kullandı!

blank

Videoda Seren Serengil ve Tohma’nın telefondan mı yoksa sosyal medya hesabından mı bahsettiği tam olarak anlaşılmadı. Tahminimize göre rüzgar nereden eserse oraya yönlenecek bu diyalog.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz