Tohma’nın Çilesi Bitmiyor! Seren Serengil İçin Yapmadığı Bir Bu Kalmıştı: “Yazık!”

Beyza S.

Haberler

1 Temmuz 2021

Tohma’nın Çilesi Bitmiyor! Seren Serengil İçin Yapmadığı Bir Bu Kalmıştı: “Yazık!”

Sağlık sorunları ile mücadele eden Seren Serengil’den yepyeni paylaşımlar geldi. Hastanede mücadele veren ünlü ismin en büyük destekçisi ise sevgilisi Tohma.

seren serengil-tohma

Öncelerin assolisti ve oyuncusu, şimdinin ise sosyal medya fenomeni, girişimcisi ve lafını esirgemeyen magazin yorumcusu Seren Serengil, gündemden düşmüyor. İki kere mide küçültme ameliyatı geçirdikten sonra kendini toparlayamayan ünlü yıldız, hızla kilo vermişti. Ardından dumping sendorumu ile savaşan Seren Serengil, canlı yayında bayılarak hepimizi çok korkutmuştu.

seren serengil-tohma

Böbrek rahatsızlığı yaşadığından dolayı hastanelik olan Seren Serengil, ameliyat olmazsa bir sene bile yaşayamayacağını söylemiş hatta Instagram üzerinden vasiyetini yazmıştı. Sansasyonel isim, şimdilerde yakınlarının yardımıyla iyileşmeye çalışıyor. Yıldız isim her süreci yakınlarına da haber veriyor.

Tohma’nın Bitmeyen Çilesi

Bildiğiniz gibi Seren Serengil bir süredir Mustafa Tohma ile birlikte. Instagram’dan aşklarını ilan etmeye çekinmeyen ünlü çift arada sırada ilişkilerinde kriz yaşamalarına rağmen zor günlerde hep birbirlerine destek oluyor. Özellikle Seren Serengil’e hastalığı boyunca titiz bir şekilde bakan Tohma’nın Serengil’e değer verdiği oldukça aşikar.

seren serengil-tohma

Ünlü isimden yepyeni paylaşımlar geldi. Kontrol için hastanenin yolunu tutan Seren Serengil, her anı onu merak eden takipçileri ile de paylaştı. Bir iki aya iyi olacağının müjdesini de veren Seren Serengil, sevgilisi Tohma’nın ona yardım ettiği anları da paylaşmayı ihmal etmedi.

seren serengil-tohma

Seren Serengil’in takılarını çıkararak ona destek olan Tohma, sevgilisi için iğne yapmayı da öğrendi. Tohma’nın hep başında olduğunu belirten Serengil “Eve dönünce o yapacak günde 3 kere iğne olacağım için bir yakınımın öğrenmesi gerekiyor.” dedi. Sevgilisinin çok iyi olduğunu söyleyen ünlü isim “Tohma iğne yapmayı öğreniyor yazık çilesi bitmedi.” diye paylaşımlarına not düştü. Buradan Seren Serengil’e tekrar geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz