Tohma’nın Romantik Evlilik Teklifine “Evet” Diyen Seren Serengil’den Şaşırtan Aşk İtirafı: “Hiç Aşık Olmadım!”

Aleyna Özyaman

Haberler

10 Şubat 2021

Tohma’nın Romantik Evlilik Teklifine “Evet” Diyen Seren Serengil’den Şaşırtan Aşk İtirafı: “Hiç Aşık Olmadım!”

Lord of the Magazin Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda Mustafa Rahman Tohma’yla evleneceğini Söylemezsem Olmaz programında ve Instagram hesabında açıklamıştı. Hatta programın diğer sunucuları Arto ve Bircan Bali, Tohma’ya methiyeler düzerek; Seren Serengil’in sonunda kendine uygun birini bulduğunu söylemişti.

Bir süredir güzel bir beraberlik yaşayan Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma, düğün için Koronavirüs’ün bitmesini ve yaz aylarının gelmesini bekliyor. Bu süre zarfında da her anlarını birlikte geçiriyorlar. Her hafta sonu soluğu Uludağ ya da Erzurum’da alan çiftimizi, biz birbirlerine çok yakıştırıyoruz.

Seren Serengil

Evlilik Teklifi Geldi!

Bugün Mustafa Rahman Tohma, sevgilisi Seren Serengil’e romantik bir evlenme teklifi etti. Sosyal medya hesaplarında kısa sürede yayılan bu teklif, çoğu genç kızın hayalini süslüyor.

Seren Serengil

Seren Serengil’in evinin bulunduğu caddeyi güllerle ve meşalelerle süsleyen Mustafa Rahman Tohma, Seren Serengil’e 3,5 metrelik pembe oyuncak ayı almayı da ihmal etmedi. Tohma’nın bu güzel sürprizine “Evet” cevabını veren Seren Serengil’in evlilik teklifinden sonra ortaya çıkan bir açıklaması herkesin kafasını karıştırdı!

“Hiç Aşık Olmadım!”

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Seren Serengil, gönderilerine yorum yapan kişilere cevap vermeyi pek seviyor. Geçtiğimiz gün Tohma ile fotoğraf paylaşan Seren Serengil’e bir takipçisinden “Sevgili değilsiniz çünkü aşık değilsiniz. Aşık Sero böyle olmaz!” yorumu geldi. Seren Serengil ise şaşırtıcı bir cevap verdi: “Ben hiç aşık olmadım ki, aşık halimi nereden biliyorsunuz?”

blank

Şu ana kadar 5 evlilik yapan ve Tohma’nın romantik evlilik teklifine “Evet” diyen Seren Serengil’in “Hiç aşık olmadım!” açıklaması yapması, yorumu gören herkesi oldukça şaşırttı! Acaba Tohma’nın Seren Serengil’in bu açıklamasından haberi var mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz