Tokmakçın Poşeti Hazır Etsin Altına S.çarsın: Yağmur Sarnıç Seren Serengil’e Demediğini Bırakmadı

Fatih Er

Haberler

18 Mart 2021

Tokmakçın Poşeti Hazır Etsin Altına S.çarsın: Yağmur Sarnıç Seren Serengil’e Demediğini Bırakmadı

İki ünlü magazin ikonu arasında ipler yine gerildi. Bu kez ortalık fazla karıştı. Söylemezsem Olmaz programında fazla cesur açıklamalar yaparak her seferinde magazin gündemini belirleyen Seren Serengil, yine sert kayaya çarptı. Dün Neslihan Atagül’ün fanlarının lincine uğrayan Serengil bu sefer Yağmur Sarnıç’tan “sosyal medya ayarı” yedi.

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, yine Seren Serengil’i hedef aldı. Seren Serengil’in bikini bölgesini paylaşan Sarnıç cephesinden ağza alınmayacak sözleriyle tepki gelmeye devam ediyor.

Serengil’in Vajinasını Hedef Aldı

“Bin tane olsa birini buna değdirmem” diyerek magazinsel atışmalarda tansiyonu bir hayli yükselten Sarnıç, Serengil’in vajinasına “fazla sarkmış” dedi.

“Üstünden Silindir mi Geçti?”

blank

Geçtiğimiz aralık ayından beri Yağmur Sarnıç ile Seren Serengil’in arasında sular durulmuyor. Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç’ın yine Seren Serengil’i hedef aldı. Seren Serengil’in bikini bölgesini paylaşan Sarnıç ağza alınmayacak sözleriyle tepki gelmeye devam ediyor.

“Nereye Kusuyoruz?”

blank

Serengil’in kendisini hedef alan haberler yapmasından rahatsız olan Yağmur Sarnıç, yaptığı paylaşımla şoke etti. Seren Serengil’in vajinasıyla ilgili ağza alınmayacak hakaretler eden Sarnıç bununla da kalmadı Seren Serengil’in fotoğrafından bir kesiti paylaşarak “Bacak aran çok kötü” dedi.

“Tokmakçına Söyle Poşeti Hazır Etsin”

blank

Daha sonra paylaşımlarının bitmeyeceğini ima ederek “Tokmakçına söyle poşeti hazır etsin, altına s.çarsın falan mazallah” diyerek Serengil’e yeni bir meydan okumada bulundu.

“Tren Sever”

blank

Seren Serengil’in eski ropörtajlarından “Kocam başka kadına, ben de…” manşetini storye taşıyarak “Tren sever” ifadelerini kullandı.

“Yaşama Amacın Erkek”

blank

“Erkeksiz deliriyorum” sözlerini hatırlatan Yağmur Sarnıç, Serengil’in yaşama amacının erkek olduğunu iddia etti.

Bakalım bu gergin tartışma nereye gidecek?

Benzer Haberler

Özge 19 Mart 2021

Ya nasıl halsiyetsiz alçakça açıklama bunlar tartışmanın da kavganın da bir edebi olmalı…pessss😏

Sanem 19 Mart 2021

Bu kadın zaten herkesin tipiyle dalga geçiyor Allah büyüktür bı tokat çarpar bastonla zor yürürsün

Yorumsuz... 19 Mart 2021

Kalitesi tam olarak ortaya çıkmış. Kullandığı kelimelerin seviyesizliği… İkon filan gibi şeyler yazmayın Allah aşkına..tek becerisi bi futbolcuyla evlenmek olan bi tip yani. Üslubuda hayat felsefesini açık etmiş zaten🤷‍♀️

. 19 Mart 2021

İkisi de birbirinden beter Seren denen şahıs zaten oraya buraya laf atarak para kazanan biri diğer hanımı tanımıyorum ama üslubu sağ olsun tanımadığıma şükrettim. Kendini savunmanın da adabı olur. Yesinler birbirini. Bu ülke bunlara da gırla para kazandırıyor ya yazıklar olsun aldıkları paralar ile kaç çocuk doyurulur, açlıktan ölmeye terk edilmemiş olur oysa

Yorum Yaz