Tutarlılıkta Bir Dünya Markası! Seren Serengil Daha Önce Topa Tuttuğu Saba Tümer’i Bugün Övgüye Boğdu

Dilek Yeğin

Haberler

23 Şubat 2021

Tutarlılıkta Bir Dünya Markası! Seren Serengil Daha Önce Topa Tuttuğu Saba Tümer’i Bugün Övgüye Boğdu

Magazin kraliçesi Seren Serengil, bugün “Söylemezsem Olmaz”da ünlü sunucu Saba Tümer’i ağırladı. Konuğuyla ilgili tutarsız söylemleri sosyal medyada hemen yayıldı!

Seren Serengil

Magazin kraliçesi Seren Serengil, unvanına yakışır bir şekilde bir magazin programı sunuyor. Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da Arto ve Bircan Bali’yle beraber sunuculuk yapan Seren Serengil, her gün ünlüler camiasından bir sürü insanı eleştiri yağmuruna tutuyor.

Bircan Bali Arto Seren Serengil

“Söylemezsem Olmaz”da zaman zaman canlı yayın konukları da oluyor. Bu konuklar tabii ki üç sunucunun da arasının iyi olduğu isimler. Bazen de Candan kardeşler gibi bolca magazin malzemesi çıkarabilecekleri insanlar8 seçiyorlar. Ama bugünkü konukları “malzeme” amacıyla seçilmedi. Ünlü sunucu Saba Tümer’in katıldığı programda eğlence tavan yaptı!

Övmeye Doyamadı

Saba Tümer

Saba Tümer, uzun yıllar çok izlenen sohbet programları sunan başarılı bir isim. Hal böyle olunca, anlattığı anılar, canlı yayın tecrübesi ve renkli kişiliği sayesinde herkes çok eğlendi. En çok eğlenen isim de Seren Serengil’di. Hem programda Saba Tümer’i övmeye hem de Instagram’da görüntüleri paylaşmaya doyamadı.

Saba Tümer

Seren Serengil, programda konuğunu öve öve bitiremedi. Saba Tümer deyince aklına “sohbet” geldiğini söyleyen Seren Serengil, “Entelektüel birikimi ve kültürü var. Siyasetçiyle de konuşur, sporcuyla da, herkesle konuşur” dedi ve ekledi: “Türkiye’de her kadında yok bu!

Seren Serengil

İlk kez birini övgüye boğduğu görülen Seren Serengil, izleyicilerde şüphe uyandırmış olmalı! Çünkü Saba Tümer hakkında daha önce söylediği sözler hemen bulundu ve sosyal medyada yayılmaya başladı.

Hiç Hoşuna Gitmiyormuş!

Seren Serengil, aslında Saba Tümer hakkında çok farklı düşünüyormuş. Yıllar önce yöneltilen bir soruda katılmaktan hoşlanmadığı tek programın Saba Tümer’in programı olduğunu söylemiş!

Saba ekranın karşısında esniyor. Gelen konuğu ya da seyirciyi çok aristokrat ya da farklı bir kültürden geliyor gibi karşılıyor. Bu üslup hoşuma gitmez hiçbir zaman!” diyen Seren Serengil’in fikri epey değişti mi, yoksa hiç değişmedi mi? İzleyiciler merak ediyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz