Uçankuş TV’de Neler Oluyor? Sosyal Medyada Ortalık Karıştı: Seren Serengil VS Can Tanrıyar!

Aleyna Özyaman

Haberler

15 Mart 2021

Uçankuş TV’de Neler Oluyor? Sosyal Medyada Ortalık Karıştı: Seren Serengil VS Can Tanrıyar!

Uçankuş TV ve Seren Serengil arasında sular durulmuyor! Geçtiğimiz hafta sonundan beri güzel yorumcu Seren Serengil, Instagram hesabından atarlı giderli sözler paylaşıyordu. Meğerse eleştirinin hedefinde Uçankuş TV’nin patronu Can Tanrıyar varmış!

Seren Serengil ve Can Tanrıyar

Sosyal Medyada Uçankuş Dedikoduları!

Son bir haftadır sosyal medyada Uçankuş TV’yle alakalı “iflas etti” dedikoduları dönüyordu. Bu haberin hangi kaynaktan çıktığı bilinmese de; Uçankuş TV’nin sahibi ve patronu Can Tanrıyar’ın bir süredir ortalıklarda gözükmemesi özellikle de Seren Serengil’in dikkatini çekti.

Güzel yorumcu birkaç gün önce Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak bazı kişilerin Koronavirüs’ü bahane ederek ortadan kaybolduğunu ama aslında kovulduklarını şu sözlerle iddia etmişti;“Koronavirüs mü oldu yoksa kovuldu mu? Kim bilir bu gidişin dönüşü olacak mı? 65 yaş üstü çok dikkat etmeli bu Koronavirüs’e ama Koronavirüs oldum deyip arazi olanlar da var. Esas patron gelmiş bakmış, yolsuzluk falan kovalamış bunları. Daha iyi günleriniz canım parasız kalmak ayıp değil. İnsan şerefini kaybetmesin. Bir keyif kahvesi yapayım da içeyim bari!” Bu arada detaylar için:

“Unutmayın ki Biz Hiçbir Şey Olmaz!”

Fakat aynı gün içinde bu storysini silen Seren Serengil, kafalarda soru işaretine neden oldu. Bu olaydan sonra ise Uçankuş TV’ye Gülben Ergen konuk oldu ve set ekibiyle birlikte canlı yayından sonra “Unutmayın ki bize hiçbir şey olmaz!” cümlesini hep bir ağızdan söyleyerek; Seren Serengil’in iddiasına yanıt vermiş oldular.

Seren Serengil’den Cevap Gecikmedi!

Seren Serengil story

Ancak iddialar ve karşılıklı laf dalaşı bununla sınırlı kalmadı. Bugün yine Instagram hesabından birçok story paylaşan Seren Serengil, laf sokmayı ihmal etmedi: “Kendine hiçbir şey olmaz zannedenler hiçbir yerde 10 yıldır iş bulamayıp, hiçbir şarkısı tutmayınca çareyi Titanik’te buldu. Artık iyi gemiler çağırmıyor bitikler birbirlerinden medet umuyorlar. Bugünleri de gördüm ya, batan geminin malları ama kaptan nerede, o mürettebattan önce kaçmış. Eee gemiyi önce fareler terk eder misali. Bence geminin esas sahibi yeni kaptan bu geminin adını değiştirsin. Klas bir isim olsun. Yeni dönemde de mürettabat kalacak ama Eylül’de yeni bir gemi gelsin, kaliteli bir mürettabatla. Bu ne, Flash adlı kalitesiz bir gemi vardı. Onun bin beteri tam bir pavyon. Ay neyse bu gemidekiler keman çalmaya bilmeyecekleri için böyle poz vere vere gömülecekler. Diyorum ya kalite farkı. İnsan acıyor, gemideki yasak aşk skandalını çıkaran ekiple poz vererek hep beraber denize gömülmek.”

Seren Serengil story
Seren Serengil story
Seren Serengil story

Can Tanrıyar’dan Koronavirüs Açıklaması Geldi!

Uçankuş TV’nin sahibi Can Tanrıyar ise Instagram hesabından kız arkadaşı Tamar Öner ile birlikte video yayınlayarak Koronavirüs yüzünden karantina altında olduklarını ve karantinanın ardından işlerinin başına geri döneceklerini açıkladılar! Valla ortalık çok karışık, herkes kendini iyi korusun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz