Palandöken’de Karın Tadını Çıkartan Seren Serengil Takipçisine Cevap Vermeyi İhmal Etmedi: “Kolay Kolay…”

Aleyna Özyaman

Haberler

17 Ocak 2021

Palandöken’de Karın Tadını Çıkartan Seren Serengil Takipçisine Cevap Vermeyi İhmal Etmedi: “Kolay Kolay…”

Magazin kelimesiyle özdeşleşen Seren Serengil’de karın tadını çıkaran isimlerden biri oldu. Bildiğiniz gibi Koronavirüs pandemisi sebebiyle ülkemizde sokağa çıkma yasağı uygulanıyor, ancak kayak merkezleri için hafta sonuna özel izin çıkınca ünlüler kayak merkezlerine adeta akın etti!

Seren Serengil’de hafta sonu kaçamağı için Uludağ’ın keyfini çıkaran isimlerden oldu. Arkadaşları ve önümüzdeki yaz nikah masasına oturacağı Mustafa Rahman Tohma ile eğlenceli bir hafta sonu geçiren Seren Serengil, Instagram hesabından da paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor. Pek çok fotoğraf ve videoyu takipçileriyle paylaştı. Ancak bu fotoğraflardan birinin altına gelen yorumlardan biri Seren Serengil’in canını sıktı. Tabii Seren Serengil’de cevap vermeyi ihmal etmedi.

Seren Serengil’in Kayak Keyfi!

Kayak yapmayı sevdiğini her fırsatta dile getiren Seren Serengil’in bir süredir sağlık sorunları devam ediyor. İkinci kez geçirdiği mide ve bağırsak ameliyatı sonrası kilo vermesini durduramayan güzel sunucu, rahatsızlığını Instagram hesabında ve Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında sevenlerine anlatmıştı.

“Ameliyat olmazsam yaza çıkmazmışım” diyerek sevenleri korkutan Seren Serengil’in durumu iyiye gitmeye başladı. Bir süredir sık sık hastaneye giderek tedavi gören Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde bir kilo aldığı haberini takipçileriyle Instagram hesabından paylaşarak mutluluğuna dahil etmişti.

Hatta çok kilo verdiği için “en ufak bir hareketimde kaburgalarım kırılabilir” diyen Seren Serengil’in kayak yapacak kadar enerjisinin olması ise dikkatlerden kaçmadı. Hatta takipçilerinden biri: “Seren Hanım bir şeyi merak ediyorum, yanlış anlamanızı da istemem fakat o kadar sağlık sorununuz var; ‘Ameliyat olmazsam yaza çıkmam’ dediniz. Bu kadar halsizken nasıl kayabiliyorsunuz?” sorusunu Seren Serengil’e yöneltti.

Seren Serengil’den ise yanıt gecikmedi: “Spor iyidir, temiz hava iyidir. Doktorlar vitamin depoluyorlar haftada 3 kez serum alıyorum, iyiyim biraz daha. Spor önemli ben 6 yaşımdan beri kayıyorum ve beni en mutlu eden şey. Ruhen de bedenen de. Merak etmeyin iyi kayakçıyım kolay kolay bir şey olmaz”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz