Volkan da Dayanamadı! Sadakatsiz’i Gerçek Sanan Seren Serengil’le Bu Kez Caner Cindoruk Alay Etti

Dilek

Haberler

1 Mart 2021

Volkan da Dayanamadı! Sadakatsiz’i Gerçek Sanan Seren Serengil’le Bu Kez Caner Cindoruk Alay Etti

Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Sadakatsiz”, son günlerde Seren Serengil’in gazabına uğradı! Dizide Volkan’ı oynayan Caner Cindoruk da kendini kurtarmak için eğlenceli bir paylaşım yaptı.

Cansu Dere

Bu sezonun en sevilen dizilerinden biri şüphesiz ki “Sadakatsiz” oldu. “Doctor Foster” dizisinden uyarlanan “Sadakatsiz”, ilk bölümünden beri izleyicileri ekran başına çiviliyor. Çünkü öykü hepimiz için çok tanıdık!

Sadakatsiz afişi

Dizi, Doktor Asya (Cansu Dere) ve eşi Volkan (Caner Cindoruk) arasındaki mücadeleye odaklanıyor. Asya, eşi Volkan ve oğulları Ali ile peri masalı gibi bir hayat yaşadığını düşünüyor. Ama eşinin kendisini Derin adlı genç bir kadınla (Melis Sezen) aldattığını öğrenince dünyası başına yıkılıyor. O da eşinden ve kendisini kandıran arkadaşlarından intikam almayı seçiyor!

Seren Serengil Dayanamadı

Caner Cindoruk Cansu Dere

Dizinin klişe ama eskimeyen bir öyküyü “kadının intikamı” temasıyla ele alması ratinglerde de iyi sonuç verdi. Ama “aldatan eş” ve “öteki kadın” sosyal medyada bol bol hakarete uğramaya başladı. Örneğin, Caner Cindoruk ilk bölümlerden sonra Volkan’ı hedef alan paylaşımlara eğlenceli bir dille cevap vermişti.

Melis Sezen de bir kadının aldatılmasına vesile olan Derin’i oynadığı için epey tepki çekti. Neyse ki, çoğu izleyici oyuncu ve dizi karakteri ayrımını yapabildiği için fazla sorun yaşanmadı. Ama gördük ki, Seren Serengil bu ayrımı yapamıyor!

Önce Melis Sezen Sonra Cansu Dere!

Melis Sezen

Seren Serengil, evli erkeklerle beraber olan kadınlar konusunda çok saldırgan davranan biri. Aldatan erkeklere savaş açtığını henüz görmedik! Hal böyle olunca, “Sadakatsiz”in en sadık izleyicilerinden biri de Seren Serengil oldu. Ama Derin yerine Melis Sezen’i hedef alan yorumlar yapmaya başlayınca alay konusu olmaya başladı!

Seren Serengil, önceki gün büyük bir şok yaşadı. Çünkü Cansu Dere ve Melis Sezen setten bir fotoğraf paylaştı. Seren Serengil de “Derin ve Asya nasıl selfie çeker?” diye çıldırdı tabii ki!

Gündemde Kalmak İçin Yapıyormuş

Seren Serengil

Seren Serengil, bu selfieyi kınamak için resmen destan yazdı. Sonra da, “bunları gündeme gelmek için yaptığını” itiraf etti. Dizinin yapım şirketi Medyapım da Seren Serengil’le alay eden bir gönderi paylaşınca olay büyüdü!

Medyapım’ın altında kalmak istemeyen Seren Serengil, yeni bir “Sadakatsiz” paylaşımı yaptı.

Bu acemi photoshop çalışmasına cevap veren bu kez Caner Cindoruk oldu!

“Sesimi duyur lütfen”

Caner Cindoruk

Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur, “Daha neler” diyerek bu fotoğrafı paylaşınca Caner Cindoruk, ondan bazı ricalarda bulundu!

Caner Cindoruk, “Vallahi Volkan Arslan gibi biri değilim abi, sesimi duyur lütfen” diyerek Seren Serengil’le bir güzel dalga geçti.

Benzer Haberler

Nilgün Beltan 1 Mart 2021

Üçü bir yerde daha çok ses getirir onlar işi biliyorlar…

Nilgün Beltan 1 Mart 2021

Ayrıca üçünün bir yerde olduğu fotoğrafa bakınca ağzımdan ilk dökülen cümle aynen şöyle:’aaaa sanki tarihe gömdügum eski kocam’…

Yorum Yaz