Yağmur Sarnıç Çok Öfkeli! Seren Serengil Skandalından Sonra Fazıl Say ve Ece Dağıstan Evliliğine Yorum Yaptı

Dilek

Haberler

27 Mart 2021

Yağmur Sarnıç Çok Öfkeli! Seren Serengil Skandalından Sonra Fazıl Say ve Ece Dağıstan Evliliğine Yorum Yaptı

Ünlü futbolcu Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç, geçtiğimiz günlerde Seren Serengil’e ettiği hakaretlerle herkesi şok etmişti. Gördük ki, övgüsü bile küfürlü!

Yağmur Sarnıç Seren Serengil

Yağmur Sarnıç, ünlü futbolcu Emre Aşık’la yaşadığı evlilik ve sancılı geçen boşanma süreciyle gündeme gelmişti. Bu mesele yüzünden sık sık haber olan Yağmur Sarnıç, Beyaz TV’nin sansasyonel magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da da uzun uzun çekiştirildi elbette!

Daha önce programın sınır tanımaz üçlüsü Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’ye tepki gösteren ünlüler çok oldu ama Yağmur Sarnıç gibisi hiç olmadı. Seren Serengil’e Instagram’dan ettiği hakaretler herkesi dehşete düşürdü.

Küfür Yağmuruna Tuttu

Yağmur Sarnıç Seren Serengil

Yağmur Sarnıç, “Söylemezsem Olmaz”da kendisi hakkında yapılan yorumlardan sonra çıldırdı. İki gün boyunca Seren Serengil’in eski fotoğraflarını paylaşarak küfür etti. Onun yaşadıklarını programda bir bir anlatan Seren Serengil hakkındaki eski defterleri açmayı da ihmal etmedi!

En hafifi “Ağzına bacağımı sokarım” olan bu sözler, sosyal medyada günlerce konuşuldu. Çoğu kullanıcı küfür dağarcığı geliştiği için Yağmur Sarnıç’a teşekkür etti! Herkes Yağmur Sarnıç’ın hareketlerinin çocukları da işin içine girince dayanamamasından kaynaklandığını düşünüyordu. Ama gördük ki, onun övgüsü bile küfürlü!

“B.k yemek düşer”

Fazıl Say Ece Dağıstan

Malum, son günlerde ülkece tartıştığımız konulardan biri de Ece Dağıstan ve Fazıl Say’ın evliliği! Evlenseler de ayrı evlerde yaşadıklarını ve birbirlerine misafir olmayı tercih ettiklerini söyleyen çift, ortalığı ayağa kaldırdı. “İki çatılı ev olmaz“, “Kesin ayrılırlar“, “Kadın kabul etmek zorunda kalmıştır” gibi yorumlar alıp başını gidince, Ece Dağıstan güzel bir Instagram paylaşımıyla kendisini ifade etti.

Ama eşi Fazıl Say onun kadar seviyeli değildi!

Çiftten gelen bu açıklama da yetmedi. Evlilikleri hakkındaki yorumlar hala devam ediyor. Dün bir yorum de Yağmur Sarnıç’tan geldi. Ece Dağıstan ve Fazıl Say’ın tarafını tutsa da bunu ifade ediş şekli yine bir tuhaftı.

Fazıl Say Yağmur Sarnıç Ece Dağıstan instagram yorumu

Neyse ki, Yağmur Sarnıç bu kez o kadar kızgın değildi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz