Yemek Programına Ara Verince Dengesi Şaştı! Zuhal Topal Seren Serengil’e Özendi: Öyle Bir Filtre Yaptı ki…

Beyza S.

Haberler

26 Haziran 2021

Yemek Programına Ara Verince Dengesi Şaştı! Zuhal Topal Seren Serengil’e Özendi: Öyle Bir Filtre Yaptı ki…

Türkiye’nin sevilen sunucusu Zuhal Topal Instagram’da olay yaratmaya devam ediyor. Ünlü sunucudan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Zuhal Topal’ın filtreli paylaşımı sosyal medyada olay oldu.

zuhal topal-zuhal topal'la sofrada.

O Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden biri. Başarılı kariyeri ve samimi tavırları ile hepimizin kalbini kazanan Zuhal Topal, her yaptığı ile gündem olmaya devam ediyor. 1976 doğumlu ünlü isim kariyer yolculuğuna Palavra Aşklar ile başlasa da hepimiz onu Sihirli Annem ile tanışmıştık. Canlandırdığı Suzan karakteri ile ölümsüzleşen Zuhal Topal, ardından Avrupa Yakası, Selena, Geniş Aile, Avrupa Avrupa gibi önemli projelerde yer aldı.

zuhal topal-zuhal topal'la sofrada.

Başarılı oyunculuk kariyerinin yanında ünlü isim bir o kadar da başarılı bir sunucu. Hatta son zamanlarda sunuculuk yaparken izlediğimiz Zuhal Topal, Zuhal Topal ile İzdivaç, Hayata Dair Zuhal Topal, Zuhal Topal’a gibi programların sunuculuğunu üstlendi. Yıldız sunucu şimdilerde ise Fox Tv’de yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada ile fırtınalar estiriyor.

Görenler Tanıyamadı

zuhal topal

2008 yılında Koray Saygıner ile dünyaevine giren Zuhal Topal’dan 14. yıldönümüne özel paylaşım geldi. Eşi ile kameralara poz veren ünlü isim, kendine filtre uyguladı. Bu filtreli paylaşımı esprili bir dille takipçileri ile paylaşan Zuhal Topal, paylaşımına “Bu da filtreli 14. yıldönümü pozumuz yapmayın etmeyin böyle şeyler” diye not düştü. Gülücük emojisi de koymayı ihmal etmeyen Zuhal Topal’in filtreli yıldönümü kutlaması sosyal medyanın gündemine oturdu.

Programın Yer Almaması Şaşırttı

zuhal topal-zuhal topal'la sofrada.

Zuhal Topal’in programı 18 Haziran Cuma günü ekranlara gelmemiş yerine Şef Akademi programı yayınlanmıştı. Programın neden yayınlanmadığı ise sonunda belli oldu. Fenomen programın sezon finali yaptığı için ekranlara kısa süreli veda edeceği öğrenildi. Yarışmanın yeni bölümleri ise önümüzdeki sezon bizimle olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz