Yemek Yediğim Anda Fenalaşıyorum! Seren Serengil Hastalığını Anlattı: “46 Kiloya Kadar Düştüm!”

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Yemek Yediğim Anda Fenalaşıyorum! Seren Serengil Hastalığını Anlattı: “46 Kiloya Kadar Düştüm!”

Geçtiğimiz hafta Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında fenalaşıp hastanelik olan Seren Serengil; bugün hastalığıyla ilgini detayları takipçileriyle paylaştı. Bildiğiniz gibi güzel yorumcu bu hafta Söylemezsem Olmaz programında yok, onun yerine Bircan Bali ve Arto gıybetin dozunu düşürmeden yorumlarına devam ediyor.

Seren Serengil

Neslihan’ın Ahı Tuttu!

İlk olarak önceki hafta sonunu İstanbul’da değil Sapanca’da geçirmeye karar veren Seren Serengil; kendini doğaya verdi! Son olarak Söylemezsem Olmaz programında Neslihan Atagül’ün hastalığı için “Abartıyor, ben de yaşıyorum aynısını ama her gün canlı yayına çıkıyorum!” diyen Seren Serengil’e güzel oyuncunun ahı tuttu!

Neslihan Atagül

Rahatsızlığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül’e neredeyse her hafta yeni yeni ithamlarda bulunan Seren Serengil; önce güzel oyuncunun uyuşturucu kullandığını iddia etmişti. Ardında da Uraz Kaygılaroğlu ile kavga ettiğini ve diziden ayrılmak için hastalığını bahane ettiğini ifade etmişti.

Söylemezsem Olmaz

Sağlığı Hakkında Konuştu!

Fakat bütün bu iddiaların ardından kendini Neslihan Atagül gibi doğaya veren Seren Serengil Sapanca’nın ardından soluğu Bodrum’da aldı. Sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile Bodrum’da sağlık dolu bir hafta geçirmeyi planlayan güzel yorumcu, gün içinde de sağlığı hakkında takipçilerini bilgilendirmek istedi; “Öncelikle hepinize teşekkür ederim, mesajlarınızı okuyorum çünkü vaktim oluyor. 8 gün kadar izin istedim, televizyondan yapımcımdan sağ olsunlar çok anlayışla karşıladılar. Bu süreçte sadece diyet ya da ilaç kullanmak yeterli olmuyor. Günlük rutinine devam edemiyorsun, bedenini yoramıyorsun. Sessizliğe sakinliğe, temiz havaya belki deniz kenarına ya da değişikliğe ihtiyacı oluyor insanın. Bu yüzden Bodrum’a geldim ben iki günlüğüne. Burada hem ozon tedavisi hem de ayurveda sistemini hayatıma sokmak istediğim için iki gün burada kalıp sonra Fethiye’ye geçeceğim ve önümüzdeki Pazartesi ya da Salı inşallah dönmüş olacağım, birlikte olacağız. Çok zor bir süreç geçiriyorum, 46 kiloya düştüm. 46 kiloya düşmem de konu değil yediğim hiçbir şey yaramıyor. Yemekten sonra midem bulanıyor başım dönüyor!”

https://www.tvyayinakisi.com/asikken-onu-kimse-durduramaz-nurgul-yesilcaydan-samimi-itiraf-asik-olunca-merdivenle-cikarim/
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz