Yıllar Sonra Instagram Hesabı Açan Engin Akyürek’ten Seren Serengil’in Yüreğini Hoplatacak Deniz TBT’si Geldi!

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Yıllar Sonra Instagram Hesabı Açan Engin Akyürek’ten Seren Serengil’in Yüreğini Hoplatacak Deniz TBT’si Geldi!

Sefirin Kızı dizisinde Sancar karakterini canlandıran Engin Akyürek, yıllar sonra Instagram hesabı açtı ortalık karıştı! Kısa sürede 270 bin takipçiye ulaşan yakışıklı oyuncu; Instagram hesabını da oldukça aktif kullanıyor. İlk gönderisini dört gün önce paylaşan Engin Akyürek; bu dört gün içinde üç tane fotoğraf paylaştı. Özellikle son paylaştığı deniz TBT’sini Seren Serengil görmesin; yoksa Engin Akyürek’in bütün kadın takipçilerine laf sokmaya başlayacak!

Engin Akyürek ve Seren Serengil

Bildiğiniz gibi Star TV’de Sefirin Kızı dizisinde Tuba Büyüküstün ile birlikte başrolü paylaşan Engin Akyürek; gerçek hayatta oldukça seviliyor. Özellikle pek çok Sefirin Kızı izleyicisi; yıllar sonra Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ü bir arada görünce oldukça sevindi. Bu ikilinin uyumu izleyenlere seyir zevki yaşatıyor resmen!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Seren Serengil’in Neslihan Atagül Takıntısı!

Ancak bazı kişiler bu ikilinin uyumundan pek de hoşnut değil! Bu kişilerin başında Söylemezsem Olmaz programının sivri dilli sunucusu Seren Serengil yer alıyor. Engin Akyürek’i ne kadar beğendiğini ve sevdiğini her defasında dile getiren Seren Serengil; yakışıklı oyuncunun partnerleriyle ilgili yalan yanlış iddialar ortaya atmaktan da geri durmuyor.

Neslihan atagül

Hatırlayanlar olacaktır, geçtiğimiz aylarda sağlık problemleri nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül hakkında “aşırı derecede uyuşturucu bağımlısı!” söylentisi ortaya atıldı. Fakat bu iddia elbette asparagas çıktı. İlerleyen günlerde ise Seren Serengil, Neslihan Atagül’ün set ekibiyle kavga ettiğini ve tazminat ödememek için doktor raporu aldığını söylemişti. Ancak bu söylenti de doğru çıkmadı.

Sefirin Kızı

Engin Akyürek’in Yürek Hoplatan TBT’si!

Seren Serengil’in, Neslihan Atagül’e bu kadar takmasının nedeni Engin Akyürek! Geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz canlı yayınında Engin Akyürek’i çok sevdiğini ve beğendiğini dile getiren Seren Serengil; bir kafede yakışıklı oyuncuyla karşılaştığını ama selam bile veremediğini çekindiğini ve heyecanlandığı söyledi! Engin Akyürek’in Instagram hesabı açmasına çok sevinen güzel yorumcu, bugün paylaşılan gönderiyi görmesin.

Bugün bildiğiniz gibi Instagram’ın meşhur #TBT günü! Geçmişten anılarını paylaşan ünlüler kervanına Engin Akyürek de dahil oldu. Yazdan kalma bir mayolu fotoğrafını paylaşan yakışıklı oyuncu kısa süre içinde yüz binin üzerinde like almayı başardı! Seren Serengil bu fotoğrafı görmesin, kalpten gider!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz