Yine Annelere Savaş Açtı! Seren Serengil de Survivor’daki İsmail Balaban Kavgasına Dahil Oldu

Dilek

Haberler

29 Nisan 2021

Yine Annelere Savaş Açtı! Seren Serengil de Survivor’daki İsmail Balaban Kavgasına Dahil Oldu

Sevilen yarışma “Survivor”da İsmail Balaban’ın başına gelenler büyük bir tartışmaya neden oldu. Aileler, sevgililer ve televizyon etiği konusunda başlayan tartışmalara Seren Serengil de dahil oldu. Hem de annelere olan tüm nefretiyle!

Survivor 2021

TV8’in markası haline gelen “Survivor”, bu sezon da yüksek ratingler aldı. Ama eski versiyonları kadar dikkat çekmemişti. Eskiden en azından birkaç yarışmacının adını herkes bilirdi, kavga ederken söyledikleri dillere pelesenk olurdu. Neyse ki, son haftalarda yaşanan gerilimler, kavgalar ve aile dramaları alıştığımız “Survivor”ı bize geri getirdi. Yarışmadan artık sıkıldığını söyleyen Demet Akalın bile hüngür hüngür ağladı!

Ancak yarışmaya damga vuran tek aile dramı Aleyna Kalaycıoğlu’na ait değildi. Şampiyonluğun en büyük adaylarından İsmail Balaban, ödül oyununu kazandıklarında sevine sevine annesini aradı. Ama başına gelmeyen kalmadı, hem de tüm Türkiye’nin gözü önünde!

“Beni burada öldürdüler”

İsmail Balaban

İsmail Balaban’ın annesi, oğlunun nişanlısı için “O senin bildiğin gibi bir kız değilmiş” ile başlayan sözler etti. Yenilir yutulur gibi olmayan bu sözleri de hepimiz duyduk. Üstelik, bu sözler yüzünden mahcup olduğu görülen İsmail Balaban’la bir de röportaj yapıldı!

Sosyal medyayı sarsan bu olay pek çok tartışmayı da beraberinde getirdi. Annesinin hareketlerini eleştirenler olduğu kadar, sevgilisini yerden yere vuranlar da oldu. Bazıları ise olaya daha başka bir açıdan baktı, bu konuşmanın televizyonda yayınlanması ya da İsmail Balaban’ın daha da üzerine gidilmesi şart mıydı? Yayıncılık etiğiyle ilgili tartışmalar büyüyordu ki, Seren Serengil olayı başka bir yöne çekti!

Anneye “Numaracı” Dedi

Seren Serengil

İsmail Balaban’ın kardeşi olayların daha da büyümemesi için bir açıklama yaptı: “Bu konular her ailede olabilecek problemlerdir. Annemin konuşması kimse tarafından duyulmadığını farz ederek saf bir duyguyla yaptığı konuşmadır.” Ama bu konuşma olayları daha çok büyüttü. Çünkü anne ve kaynana düşmanı olan Seren Serengil devreye girdi!

Seren Serengil, İsmail Balaban’ın kardeşine “Canım benim, önce anneni duyarlı olmaya davet et” diye seslendi. Çoğu annenin gelinlerini rakip olarak gördüğünü söyleyen Seren Serengil, çocuklarını da sevgililerine karşı doldurduklarını söyledi. “Kız çocuğu seviyor, ayırmak isteyen anne. Bu numaraları çok gördüm. Biri hastanelik olur, öbürü düşer bayılır, öbürünün şekeri çıkar” diyerek gıybetin dozunu artıran Seren Serengil, diğer annelere de seslendi: “Bu kadar hırsa kapılmayın, sakin olun. Onlar sizin eşleriniz değil çocuklarınız. Bu işi savaşa döndürmeyin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz