Yine Bir Filtre Faciası! Seren Serengil Alay Konusu Oldu! Bu Sefer Doktorun Bile Yüzünü Küçülttü

Beyza S.

Haberler

23 Mayıs 2021

Yine Bir Filtre Faciası! Seren Serengil Alay Konusu Oldu! Bu Sefer Doktorun Bile Yüzünü Küçülttü

Söylemezsem Olmaz’ın fenomen sunucusu Seren Serengil’in filtresi doktorun yüzünü şekilden şekle sokunca sosyal medyada olay oldu. Yaptığı photoshop hatalarıyla gündemden düşmeyen ünlü ismin başına yine filtreler bela oldu.

seren serengil

Öncelerin assolisti ve oyuncusu, şimdilerin magazin programı sunucusu ve sosyal medya fenomeni Seren Serengil her yaptığıyla olay oluyor. Daha önce yaptığı photoshop ve filtreler ile bacağını halat ile delen ve palmiyeleri yamultan ünlü isimden yepyeni bir paylaşım daha geldi. Bu sefer de yüzünü küçültmek için yaptığı filtre Seren Serengil’i sosyal medyada alay konusu yaptı.

Doktorun Yüzü Bir Küçüldü Bir Büyüdü

Kendi mayo markasının çekimleri için bir süredir Maldivler’de olan Seren Serengil hatırlarsanız sosyal medyaya attığı her fotoğraflar olay olmuştu. Mide ameliyatı sonrası çok hızlı bir şekilde kilo veren Serengil, çektiği fotoğraflarda photoshop ve filtreleri fazla kaçırınca olay olmuştu.

Maldivler’den dönüş yapan ünlü isim, filtrelerden vazgeçemiyor. Magazineofficialresmi Instagram sayfasının paylaşımına göre, Doktor Cem Payaslı ile Instagram’da video çeken Serengil’in yaptığı yüz küçültme filtresi doktorun yüzü şekilden şekle girince ifşa oldu. Takipçilerinin gözünden kaçmayan bu değişim Serengil’in başına büyük bela oldu. Serengil, filtre hatasından dolayı yine sosyal medyada alay konusu oldu.

Laf Ettiği Doktoru Öve Öve Bitiremedi

O paylaşımlarda dikkat çeken tek ayrıntı doktorun büyüklüğü sürekli değişen kafası değildi. Seren Serengil, Seda Sayan’ın son yaptırdığı Fransız askı estetik ameliyatını yapan doktoru çok eleştirmişti. Şimdi aynı doktoru övmek için gitmesi Instagram’da büyük tepki çekti. Ünlü ismin takipçilerinden yorumlar gecikmedi.

seren serengil

Bir takipçinin “Seda Sayan’a yaptığınız müdahale ile dalga geçmişti kendisi. İnanamıyorum” demesi üzerine söz konusu olan doktor Cem Payaslı “Ama yine de kalktı geldi” diye yorum yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz