Yine mi Sero! Seren Serengil’in Kendi Tasarımı Dediği Ayakkabılar Çakma Çıktı Bakın Kimi Kopyalamış

Beyza S.

Haberler

16 Mayıs 2021

Yine mi Sero! Seren Serengil’in Kendi Tasarımı Dediği Ayakkabılar Çakma Çıktı Bakın Kimi Kopyalamış

Söylemezsem Olmaz’ın sevilen sunucusu Seren Serengil her hareketiyle gündem olmaya devam ediyor. Yaptığı photoshoplar ile gündeme bomba gibi düşen Seren Serengil bu sefer de çakma tasarımıyla gündemde.

seren serengil

Öncelerin yıldız assolisti ve oyuncusu şimdinin en sevilen sunucusu ve sosyal medya fenomeni Seren Serengil, gündemden düşmüyor. Söylemezsem Olmaz programıyla sevenleriyle buluşan ünlü yıldız, sosyal medyada da bir o kadar popüler. Dumping sendromu ile sevenlerini çok korkutan ve günden güne eriyen ünlü yıldızın Instagram’da yaptığı photoshoplar da olay oluyor.

Kendi Tasarımım Dedi Ünlü Tasarımcının Çakması Çıktı

Yaptığı photoshoplar ile sosyal medyanın diline düşen Seren Serengil’in başı şimdi çakma tasarımdan dertte. Magazilly Instagram sayfasının paylaşımına göre Seren Serengil’in kendi tasarımı olduğu iddia ettiği ayakkabılar, Aminah Abdul Jillil adında ünlü bir tasarımcının ürünü olduğu ortaya çıktı.

seren serengil

Bu durumu Aminah Abdul Jillil’e haber veren 12mag_azin adlı Instagram sayfası, ünlü tasarımcıyla yazışmalarını paylaştı. Tasarımlarının Seren Serengil tarafından kopyalandığını söylenmesi üzerine başarılı tasarımcı “Ne yazık ki yıllardır yaşadığım bir durum. Ayakkabı tasarımlarım kopyalanıyor.” diye cevap verdi.

seren serengil

Seren Serengil’in kendi tasarımı olduğunu söylediği ayakkabıların özgün tasarımcısı bu konu hakkında hukuki süreç başlatacak mı sosyal medyada merak konusu oldu.

Photoshopun Dozunu Kaçırınca Sosyal Medyanın Diline Düştü

Mayo ve ayakkabı tasarımları için Maldivler’e giden Seren Serengil, hem tatil yaptı hem de marka çekimlerini aradan çıkardı. Mayıs sonunda satışa çıkaracağı ürünlerini tanıtmak için kolları sıvayan Seren Serengil’in popo kısmına yaptığı şop gözlerden kaçmadı. Arkasındaki palmiyeleri yamultan ünlü isim, sosyal medyanın diline düştü.

seren serengil

İkinci kez zayıflama ameliyatı olan Seren Serengil’in sağlık sorunlarıyla başı dertte. Dumping Sendromu ile mücadele eden yıldız isim, geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz setinde fenalaşmış sevenlerini çok korkutmuştu. Bir deri bir kemik gözüken Serengil’in 46 kiloya kadar düştüğü öğrenildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz