Yine Skandal Yine Seren Serengil: Ünlü Sunucu Hakkında Ortaya Çıkan Bu Gerçek Herkesi Şoke Edecek!

Buket S

Haberler

20 Haziran 2021

Yine Skandal Yine Seren Serengil: Ünlü Sunucu Hakkında Ortaya Çıkan Bu Gerçek Herkesi Şoke Edecek!

İsmi skandallardan ayrı anılamayan sunucu Seren Serengil bir olaya daha imza attı. Hakkında öyle bir iddia ortaya atıldı ki, duyanlar şoka uğradı!

Finalden Önce Rahatsızlandı!

Söylemezsem Olmaz’ın gözde yorumcusu Seren Serengil, programın final yapmasından hemen önce, karın ağrısı şikayeti ile hastaneye kaldırılmıştı. Uzun süredir dumping sendromu ile mücadele eden ve 46 kiloya kadar düşen Serengil’in böbreklerinde ve safra kesesinde taş olduğu söylenmişti.

blank

Ameliyat olacağını bildiren hatta operasyon için dakika sayan ünlü sunucu, sonradan böbrek taşını düşürdüğünü, safra kesesi ameliyatının ise Söylemezsem Olmaz’ın finalinden sonra yapılacağını açıkladı. Serengil’İn hastanede yattığı gün yerine Deniz Akkaya yorumcu koltuğuna oturdu ve izleyenlerden bolca övgü aldı.

Koltuğu Kaptırmaktan Korktu!

blank

Sık sık “Ben olmazsam bu program olmaz” diyen Sero, koltuğunu kaptırmaktan korkmuş olacak ki aniden hastaneden taburcu olup programa geldi. Seyircilere veda etmek istediğini ve ameliyatı hafta sonuna ertelediğini söyleyen Sero, finalin ardından soluğu Fethiye’de aldı.

İlgi Çekmek İçin miydi?

blank

Takipçilerinin ” Hani ameliyat olacaktın” şeklindeki sorularına “Bünyem iki defa narkoz almayı kaldırmayacağı için safra kesesi ameliyatım ve geri dönüşüm operasyonum birlikte yapılacak” şeklinde cevap veren Seren Serengil, sevgilisi ve köpekleri ile tatilin keyfini çıkarmaya başladı.

blank

Ünlü sunucunun bu hamlesi, daha önce paylaştığı ” Ameliyat olmazsam yazı göremeyecekmişim” sözlerini akıllara getirdi. Bunun üzerine magazin gündemini takip edenler Sero’nun ilgi çekmek amacı ile olayları abarttığını düşünmeye başladı.

Bomba Gibi İddialar Geldi

blank

Hal böyle olunca gözler Seren Serengil’e çevrildi. Ünlü sunucunun her hareketi ve paylaşımı magazinciler tarafından yakın takibe alındı. Ünlü sunucu hakkında ortaya atılan bir iddia, takipçilerin radarına takıldı. Sero’nun kaldığı otel ile ilgili bir paylaşımına bir takipçisinden “Otelin parasını ödediğinizi düşünmüyorum. Yoksa kaldığınız otelin reklamını bedavaya mı yapıyorsunuz?” şeklinde bir yorum geldi.

blank

Elbette Sero bu yoruma tepkisiz kalmadı ve takipçisine “Canım benim, ben dünyanın en iyi otellerinde doğduğumdan beri kalıyorum. Kaldığım her yeri etiketlerim, o zaman herkes bedava mı kalıyor? Başkaları olabilir, biz nereye gitsek paramızı öderiz. Daha bu sabah 20 bin TL ödedik diğer otele. Bana söylemeyin öyle şeyler, beni kimseyle de karıştırmayın.” şeklinde cevap verdi.

blank

Ama polemik başladı bir kere! Bu cevaptan sonra başka bir takipçi bomba gibi bir iddia ortaya attı. Serengil’in açıklaması üzerine ” Dünyanın en iyi otellerinde kalıyormuş, güya hep parasını ödüyormuş. İnsan demez mi önce kuaföre, kasaba taktığın borcu öde diye” şeklinde yorum yapan takipçisi, Sero’nun borçlarını ifşa etti. Bakalım polemiklerin kraliçesi Seren Serengil bu iddialara nasıl cevap verecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz