Hakkımızda

Tvyayinakisi.com 2011 yılından bu yana, kullanıcılara en güncel yayın akışı verilerini sunmayı amaçlayan, geniş kapsamlı, online bir televizyon rehberidir. Dünyanın farklı bölgeleri için oluşturduğumuz sitelerimizde, o ülke televizyonlarında izlenebilen tüm kanallar eksiksiz olarak yer almaktadır. Günlük ve haftalık olarak sunulan yayın akışlarımızı en güvenilir kaynaklardan derleyerek sizlerle buluşturuyoruz.

TV’de Bugün sayfasında en çok izlenilen televizyon kanallarında o gün içerisinde yayınlanan tüm programların saat detayları paylaşıyoruz. TV’de Şimdi sayfasında ise içinde bulunulan dakika itibariyle en sevilen kanallarda yayınlanan dizi, film ve programların bir listesi bulunuyor. Tvyayinakisi.com’da yalnızca dizi veya filmleri takip etmek isteyen kullanıcılarımızı da düşündük. Dizi Yayın Akışı sayfası gün içerisinde farklı kanallarda yayınlanacak dizilerin bir listesinden oluşuyor. Film Yayın Akışı sayfası ise tüm televizyon kanallarında o gün içerisinde yayınlanacak filmlerin bir listesini içeriyor. Dizi ve filmleri takip etmeyi kolaylaştıran sayfalar yayın sağlayıcısına göre filtrelenebiliyor.

https://vapesshops.co.uk rolex is the most trustworthy representative of the geneva mark.https://vapesstores.nl/ for sale is constantly led by superior quality.best jerseyswholesale.ru review convey a unique style information.this website is swiss www.chicago-bulls.ru supplier.class around the the watchmaking arena strategy will be foundation of luxury https://www.valentinoreplica.ru/.exact replicasalvatoreferragamo.ru is able to meet the requirements among engineering,sports as well as business.sevenfriday.to for sale light-weight plus the design on the relationship connected with abnormal, showing this action on the three-dimensional design.who makes the best https://www.richardmille.to/ search for pattern stack about the the latest kind.we have top quality perfectrolexwatches.

Dünyanın en güzel şehri İstanbul’da geliştirilen projemizi her geçen gün geliştiriyor ve güncelliyoruz. Tüm dünyaya en isabetli yayın akışlarını sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bizlerle dilediğiniz zaman iletişim sayfamızda bulunan form üzerinden ulaşabilirsiniz.

Almanya: https://fernsehprogrammheute.net/

Birleşik Krallık: https://tvguidetonight.co.uk/

Adres: İçerenköy mah. Hal Yolu Cad. Sağlık Sokak. No:4-6 Daire:39 Ataşehir / İstanbul