Kanal 7 Yayın Akışı - Program Rehberi
Kanal 7 Yayın Akışı

Kanal 7 Yayın Akışı

3.4 (1717 oy)
10 Aralık 2018 - Pazartesi
06:30
KANAL 7 DE SABAH
08:00
TÜRK FİLMİ
09:20
DR. FERİDUN KUNAK SHOW
10:50
DİZİ 'İKİMİZİN YERİNE' [T]
12:40
DİZİ 'AH KALBİM' [T]
15:00
DİZİ 'BİR TUTAM AŞK'
16:10
DİZİ 'İKİMİZİN YERİNE'
18:00
KANAL 7 HABER SAATİ
19:00
DİZİ 'ELİF' [ÖZET]
20:00
DİZİ 'ELİF'
21:20
DİZİ 'SEV YETER'
23:15
TÜRK FİLMİ
 • Site Yorumları
 • Facebook Yorumları
 • Sen de yorum yaz
 • gulhanim kandazıstanbul Bir garip ask dizisini gece yayinlarmisiniz gunduz izletemiyoruz internette de bulamiyoruz lutfen gecede yayinlayin
  HAYRİYEEDİRNE BİR GARİP AŞK DİZİSİNİN HABERLERDEN SONRAYA ALINMASINI İSTİYORUZ
 • Cevap Yazılan:
  İsim
  Şehir

Kanal 7 Dizileri ve Programları

Kanal 7 Yine Bomba Gibi
Kanal 7 yeni yayın döneminde yine sevdiğiniz diziler ve filmlerle geliyor. Sunduğu haber programlarıyla haberin doğru adresi olan kanal dürüst ve ilkeli yayın politikasını benimseyen daime seviyeli yayınlara ve yapımlara imza atan kanal ülkenin nabzını tutacak haberleri ve ailece TV izlemenin tadını çıkaracağınız yapımları ekranlara taşımakta. Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda yayın ilkelerinden taviz vermeden tarafsız yayın konusunda güvenilir kanal

olan kanal 7 her kesimden izleyiciyi ekran başına bağlıyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında pek çok ülkede vatandaşlarımızın izlemeyi tercih ettiği kanal sunduğu kaliteli yayınlara ve bünyesine kattığı yeni yayınlarıyla geçen sezon olduğu gibi bu sezonda izleyicilerine kaliteli yayınlar sunuyor.
Yerli ve yabancı pek çok kaliteli yayınları ekrana getiren kanal daima ailece izleyeceğiniz ve keyifli zaman geçireceğiniz yayınları tercih ediyor. Her tarzdan izleyicinin tercihi olan Kanal 7 yayın akışını anı anına takip edebilir favorilerinize ekleyip daha kolay ulaşabileceğiniz dakikası dakikasına programların saatlerini öğrenebileceğiniz sitemiz sayesinde merak ettiğiniz hiç bir programı kaçırmadan keyifli seyirler yaşayabilirsiniz.
Sitemizin kolay ulaşım sağlamanız adına profesyonelce tasarlanmış web sayfası sayesinde kanallar ve programlar arasında kaybolmadan istediğiniz kanalın istediğiniz programını kolayca bulup yayın saati hakkında bilgi alabilirsiniz. Kanal 7 ve daha pek çok kanalın dakika dakika en güncel yayın akışını izleyicilerin hizmetine sunduğumuz sitemiz sayesinde program kaçırmaya artık son verin.