Kanal D Yayın Akışı - Program Rehberi
Kanal D Yayın Akışı

Kanal D Yayın Akışı

3.0 (2580 oy)
27 Haziran 2017 - Salı
05:30
GENİŞ AİLE
07:15
O ŞİMDİ ASKER
09:00
AŞK-I MEMNU
12:00
SAHRAP’LA BAYRAM SOFRASI
12:45
İREM DERİCİ İLE EĞLENMENE BAK
15:15
BEN BİLMEM EŞİM BİLİR
18:45
KANAL D ANA HABER BÜLTENİ
20:00
İREM DERİCİ İLE EĞLENMENE BAK
22:45
19
28 Haziran 2017 - Çarşamba
00:30
YALAN DÜNYA
02:30
BAY HİÇ KİMSE
04:45
GALİP DERVİŞ
05:30
GENİŞ AİLE
06:45
EMİN ÇAPA İLE SABAH HABERLERİ
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları
  • Sen de yorum yaz
  • Henüz kimse yorum yapmamış.
  • Cevap Yazılan:
    İsim
    Şehir

Kanal D Dizileri ve Programları

Kanal D Türkiye'nin geçmişi oldukça düzgün olan kanallarındandır. Kanalda eğlence programları, diziler, haberler, magazin haberleri mevcuttur. Bu güldürü programlarından Arkadaşım Hoşgeldin, Beyaz Show gibi izleyiciyle doğrudan temas kuran programlar mevcuttur. Günümüzde zaten stresli olduğumuzu unutmamalıyız ve insanın arada rahatlamaya ihtiyacı oluyor. Bunun için Kanal D en önemli

programlardan arkadaşım hoş geldin bu konuda öncü programlardandır. Tolga çeviğin yaptığı şakalar insanları sıkıntılarından biraz olsun uzaklaştırıp bu sıkıntıları unutmasını sağlıyor keza Beyaz Show'da aynı ki bu programlar direk insanlarla kontak kurduğu için çok seviliyor ve çok tutuluyor.

Ana haber bültenlerinin güvenirliliği ile de baya izleyicisi mevcut bulunuyor. Dizilerine baktığımızda yıllardır gündem konularını işlemesi ve çok sevilip aynı derece çok izlenmesi ile kurtlar vadisi pusu, insanların artık sıkılıp bunaldığı entrikalardan uzak olan küçük ağa, gerçek hayatla ilgili bir konu olan şeref meselesi, güllerin savaşı gibi gerçekten izlemesi keyifli olan dizileri ile bu yılında kalburüstü TV kanalı olacağını göstermiş olup bu sezonda bomba gibi yoluna emin adımlarla devam edecek görünüyor.

Yolda olduğunuzda, işiniz uzadığında bulunduğunuz yerden tablet telefon bilgisayar ile istediğiniz zaman girip izleyebilirsiniz. Ve site gerçek bir kaliteye sahip olup siteyi izlemek isteyen herkesin istediği kalitede ve standartlarda ulaşabilirsiniz. Hiçbir zaman kaçırmadığınız fakat müsait olamadığınız durumlarda telefonun ile sitemizi ziyaret edip programın keyfini çıkartabilirsiniz.