Show TV Yayın Akışı

Show TV Yayın Akışı

3.3 (752 oy)
27 Mayıs 2016 - Cuma
07:00
GELİN EVİ
09:30
ZAHİDE YETİŞ'LE
12:00
NURSEL'İN MUTFAĞI
13:00
EVRİM AKIN İLE EV KUŞU
14:00
LEZZET YOLCULUĞU
16:00
GELİN EVİ
18:45
SHOW TV ANA HABER
20:00
ASLA VAZGEÇMEM
00:15
İSTANBUL SOKAKLARI
02:30
ASLA VAZGEÇMEM
04:30
GELİN EVİ
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları
  • Sen de yorum yaz
  • Henüz kimse yorum yapmamış.
  • Cevap Yazılan:
    İsim
    Şehir

Show TV Dizileri ve Programları

Yeni sezon dizleri ve programları yavaş yavaş rengini belli ediyor. Bazıları reyting alamadığı için yayından kalkarken bazı yapımlar ise bu seneye ve önümüzdeki sezona damga vuran iddialı yapımlar yer almakta. Show TV nin bu sene adından çokça bahsedilen iddialı yarışması bu tarz benim en çok izlenen yarışma programları arasında. Gerek yarışmacıları gerekse jüri üyesi ile bu yarışma daha çok

konuşulacağa benziyor. Her hafta jüri koltuğuna oturan ünlü sanatçılar ise yarışmaya ayrı bir tat katmakta.
İddialı ve hırslı güzel bayanlar ile program tüm hızıyla bomba gibi devam ediyor. Bu yarışmayı takip edenler için yayın akışını öğrenmek ve gününü kaçırmamak için bu sayfa tam size göre. Show TV her zaman iddialı programları ile dikkat çekmiştir. Yayınlanan dizileri izlenme rekorları kırmış ve her zaman reyting yarışında üst sıralarda olan yapımları ile zirvede yerini almıştır. Bunlara bir örnekte Yılanların Öcü dizisi en çok izlenen diziler arasında. Kadrosu ve konusu ile iyi bir izlenme oranına sahip diziyi kaçırmayın. Sinema günleri ve yemek programları ile her zaman ilkleri ekrana getiren bir televizyon kuruluşudur.
Show televizyon kanalı ekranlarının fenomeni haline gelen Cumartesi Sürprizi her cumartesi ekranlara gelen magazin programı. Show TV iddialı birçok yapımı ile yeni sezonda da sizlerle birlikte olacak. Programları kaçırmamak için yayın akışına bakmayı unutmayın.