Star TV Yayın Akışı

Star TV Yayın Akışı

3.5 (4024 oy)
17 Aralık 2017 - Pazar
07:00
TARKAN ALTIN MADALYON
08:00
MESUT YAR SUNAR
10:00
ÖZLEM DENİZMEN'LE KADINCA
12:00
VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK
13:15
FAZİLET HANIM VE KIZLARI / TKR
16:00
UFAK TEFEK CİNAYETLER / 5
19:00
STAR ANA HABER
20:00
DOLUNAY / 24
23:45
KOLONİ
18 Aralık 2017 - Pazartesi
01:30
KOLONİ
02:45
İSTANBULLU GELİN / TKR
05:15
KARA SEVDA / TKR
06:45
BUGÜN
  • Site Yorumları
  • Facebook Yorumları
  • Sen de yorum yaz
  • Henüz kimse yorum yapmamış.
  • Cevap Yazılan:
    İsim
    Şehir

Star TV Dizileri ve Programları

Star Tv İle Her An Dolu Dolu
Star TV yıllardır olduğu gibi bu yılda hem gündüz kuşağında hem gece kuşağında fark yaratmaya devam ediyor. Özellikle ev hanımlarının gündüz kuşağı boyunca hiç değiştiremedikleri kanalların başında gelmektedir. Beni affet, aşkın bedeli gibi gündüz kuşağı dizilerinin olması ile özellikle bayanların ilgisini çekmeye devam edecek gibi görünüyor. Baktığımızda sadece gündüz kuşağı değil akşam kuşağında da izlenmesi keyifli pek fazla dizisi mevcuttur. Medcezir, güzel köylü, reaksiyon, kurt seyit şura, kaderimin yazıldığı gün,

kardeş payı gibi hem tarihi he komedi hem de duygusal ve gerçek hayattan alıntı dizilerle insanların gönlünde taht kurmaya devam ediyor.

Özellikle bu sene Medcezir, Reaksiyon, Güzel Köylü, Kaderimin Yazıldığı Gün gibi yapımlar dikkat çekmeye devam ediyor ve bu dikkat daha uzun süre böyle devam edecek gibi görünüyor. Bununla da kalmayıp baş rollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya nın paylaştığı Paramparça adlı diz ise pek yakında Star TV de yayına girecek. Yani bu yıl yine Star TV’de olay olacak.

Özellikle gündüz kuşağı ve akşam kuşağındaki diziler dışında Star TV’de yayınlanan futbol takımlarının şampiyonlar ligi maçları ve UEFA Avrupa ligi maçlarını da takip edebilmekteyiz.