8. Gün 3. Bölüm Fragmanı – 2 Nisan Pazartesi

admin

Haberler

31 Mart 2018

8. Gün 3. Bölüm Fragmanı – 2 Nisan Pazartesi

ATV’nin yeni yapımlarından olan 8. Gün dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

8. Gün dizisinin 3. Bölüm fragmanında; Hayati kızına babalık etmesi gerektiğini söylüyor. Bu yaştan sonra artık babalık yapma zamanın geldi diyerek Bahar’ı çocuğu gibi sahipleneceğini anlatıyor. Fakat arkadaşı Hayati’nin yüzünde gerçekleri vuruyor. Hastalığının çok ilerlediğini ve bu hali ile Bahar’a babalık yapamayacağını söylüyor. Hayati arkadaşının dediklerinin haklı olduğunu bilse de, yine de yapmak istediklerinden vaz geçmiyor.

Bahar ise yaşadıklarından dolayı psikolojisi çok kötü durumdadır. Bahar ” daha düne kadar çok güzel bir hayatım vardı, şimdi ise neler yaşıyorum” diyerek isyan ediyor. Bahar’ın göz yaşlarına hakim olamadığını gören Hayati ise kıza destek oluyor. Hayati ” her şeyin kaybettin ; ya kaçacaksın ya da savaşacaksın” diyerek Bahar’ın dirayetli olmasını istiyor.

Diğer yandan Ozan , Hayati ve Bahar büyük bir plan yapıyorlar. Bu plana göre bir miktar para kazanıp Şehnaz’ın nerede olduğuna dair ip uçlarını takip edecekler. İlk başta Hayati tüm planı anlatıyor ve Bahar-Ozan ikilisi se harekete geçiyor. Bahar önce kasanın soyulmasından daha sonra ise kumar oynayıp para kazanma konusunda tecrübe ediniyor. Yavaş yavaş suç batağına karışan Bahar kendini kötü hissetse de, annesi için bu duyguya katlanıyor. Yaptıkları plan akabinde Bahar annesi Şehnaz2ın yaşadığını öğreniyor.

8. Gün yeni bölümü olan 3. Bölümüyle 2 Nisan Pazartesi günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz