Acun Ilıcalı’nın 1993 Yılında Boşandığı Eşini İlk Kez Göreceksiniz! Tam 5 Yıl Evli Kaldılar…

Tvyayinakisi.com

26 Ekim 2020

Acun Ilıcalı’nın 1993 Yılında Boşandığı Eşini İlk Kez Göreceksiniz! Tam 5 Yıl Evli Kaldılar…

Acun Ilıcalı hem özel hayatı hem de yaptığı projeler ile Türk medya tarihinde adından en çok söz ettiren isimlerin başında geliyor.

Muhabir olarak başladığı yolculuğunu medya patronu olarak sürdüren Acun Ilıcalı adeta bir başarı öyküsü. Yaptığı her proje ile Türk halkının gönlünde taht kuran başarılı isim özel hayatıyla da sıkça gündeme geliyor.

Ailesini çok genç yaşta kaybeden Acun Ilıcalı o dönem çok büyük bir yıkım yaşamış ve bu durum hayatında önemli bir dönüm noktası olmuş. 1990 yılında yaşanan feci bir trafik kazası sonrası anne ve babası hayatını kaybederken aynı araçta bulunan kızı Banu ise 18 kırık ile kazadan yaralı olarak kurtulmuş.

Acun Ilıcalı’nın ailesinden geriye sadece abisi kalmış. Acun Ilıcalı’nın abisi Ömer Cenker Ilıcalı başarılı bir kariyere sahip bir tıp doktoru. Medyada çok fazla yer almayan isim, kardeşinden oldukça farklı bir kariyer yolu seçmiş.

blank

Acun’nun İlk Evliliği

Acun tüm bu kötü dönemleri geçirirken Seda Başbuğ ile birlikteymiş. Oldukça genç sayılabilecek bir yaşta, 19 yaşında Seda Başbuğ ile evlenen Ilıcalı’nın kızı Banu ise bu evlilikten dünyaya gelmiş.

blank

1988 yılında evlenen genç çift 1993 yılına kadar evli kalmışlar ve ardından yollarını ayırmışlar.

blank

Seda Başbuğ bir süre kızı Banu ile birlikte çalışmış. Ardından kanaldan ayrılarak bir anaokulu kurmuş. Hala bu anaokulunun işletmesini sürdürüyor.

Seda Başbuğ 22 Haziran 2019 yılında Orhun Yazıcı ile evlenmiş. Bu evliliği ise hala sürmekte.

blank
blank

Kızları Banu ile ilişkileri ise dışarıdan gördüğümüz kadarıyla harika gözüküyor!

blank

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz