Adı Zehra 5. Bölüm Fragmanı 24 Mart Cumartesi

admin

FOX

23 Mart 2018

Adı Zehra 5. Bölüm Fragmanı 24 Mart Cumartesi

Fox TV'nin yeni dizisi Adı Zehra 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Adı Zehra ilk bölümünden itibaren izleyiciyi heyecanlandırmayı başardı. Güzel övgüler alan dizi uzun soluklu olacağa benziyor. Bu haftaki bölümde Zehra, yerine geçtiği gerçek Hande'ye ne olduğunu öğrenmeyi kafasına koymuştur.

Önceki bölümde Şule Zehra'yı yaşadığı eve getirir. Gerçek annesini göreceğini sanan Zehra ise gördüklerine inanamaz. Ancak Zehra'nın annesi Şermin, İsmail ve oğulları Salih zehirlenirler ve fenalaşarak hastaneye kaldırılırlar. Bunu öğrenen Zehra, annesine olanlar için çok üzülür ve onun sağlık durumunu merak eder. Şermin'in hayati tehlikesi vardır ve durumu iyi değildir.

Adı Zehra'nın bu haftaki bölümünde Bayram öğrendiği sırlardan sonra Şule'yi köşeye sıkıştırır. Bayram'ın dile getirdiği gerçekler ise Şuleyi çok sinirlendirir. Zehra'nın peşinde olanlardan haberdar olan Şule, onu kimin takip ettiğini öğrenmek için kolları sıvar ve Bayram'la yüzleşir. Zehra ise bu eve geldiği günden beri bir şeyler döndüğünden şüphelenir ve artık Hande'nin başına kötü bir şey geldiğinden emindir. Zehra bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Bulunduğu evde Hande rolü oynamaya devam eder. Elinde bulunan ipuçlarını bir araya getirerek Hande'nin akıbetiyle ilgili fikir sahibi olmaya çalışır. Bir yandan Salih de işin ucunu bırakmamış ve Zehra'nın saklandığı yeri bulmaya çok yaklaşmıştır.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz